Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock wallpaper redemption!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Restock wallpaper redemption!! (/Temat-Restock-wallpaper-redemption-13272)

Strony: 1 2


RE: Restock wallpaper redemption!! - magic - 09-09-2010 22:08

Dla mnie restock na lockerze to jedno wielkie gówno.
Zainwestowałam w Wallpaper aż dwa razy - stwierdziłam jak nie za pierwszym to za drugim mi się uda. Ok nie udało mi się za pierwszym razem a dzisiaj?
Przez cały czas ręcznie odświeżałam i kiedy nastąpił ten przełomowy moment, nie mogłam w ogóle wejść na reedem a potem się zalogować. Wyświetlił mi się napis typu "Oh przepraszam, to sprawa techniczna, wrócimy za chwilkę, lockerz". Jednym słowem pic na wodę foto.... komuś od czasu do czasu udaje się ale bardziej tylko tym, którzy mają rodzinę w USA.


RE: Restock wallpaper redemption!! - Monster - 09-09-2010 22:12

Jakieś gówniane PayPal $25 zamówiłem, które przeje*ie w 1 dzień ;(


RE: Restock wallpaper redemption!! - Nayare - 10-09-2010 08:58

Tylko posmiac sie jak komentujecie Lockerz, nie udaje sie? Trudno, masz za maly refleks na ten ten serwisTongue
Nie no, moze wyjdzie kiedy indziej Big GrinBig Grin


RE: Restock wallpaper redemption!! - KoGi - 10-09-2010 09:46

Śmiech na sali co to ku.wa jest !?!? becelujesz kase na wallpaper i nawet zalogować się nie można zal.pl