Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twórca BitCoina - Satoshi Nakamoto ujawnił się!? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Twórca BitCoina - Satoshi Nakamoto ujawnił się!? (/Temat-Tworca-BitCoina-Satoshi-Nakamoto-ujawnil-sie-132706)



Twórca BitCoina - Satoshi Nakamoto ujawnił się!? - DGHubert - 02-05-2016 12:03

Australijski przedsiębiorca i informatyk Craig Wright ujawnił się jako twórca elektronicznej waluty bitcoin.
Autora tej koncepcji poszukiwano przez lata - ukrywał się pod pseudonimem Satoshi Nakamoto.

Nagłówek z rp.pl

Kolejna osoba która się przyznała, okazuje się naprawdę być twórcą BitCoina?

Artykuł w TheGuardian


RE: Twórca BitCoina - Satoshi Nakamoto ujawnił się!? - thomasward - 02-05-2016 12:13

Od strony technicznej to bzdura, nie przedstawił żadnego twardego dowodu, a te, co przedstawił są funta kłaków warte. Smile Kolejny hoax związany z walkami wewnętrznymi wśród deweloperów bitcoina (Classic vs Core).


RE: Twórca BitCoina - Satoshi Nakamoto ujawnił się!? - maks1824 - 03-05-2016 14:55

Nie, Craig Wright to nie Satoshi Nakamoto a zwykły oszust https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/nie-craig-wright-to-nie-satoshi-nakamoto-a-zwykly-oszust/

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka


RE: Twórca BitCoina - Satoshi Nakamoto ujawnił się!? - wiesiek - 03-05-2016 15:23

nie słuchajcie tych bzdur, to JA!


RE: Twórca BitCoina - Satoshi Nakamoto ujawnił się!? - kellylentz9 - 03-05-2016 15:28

To byłem ja nie chciałem się ujawniać ponieważ wszystkie bitcoiny jakie miałem przejabałem na dziwki z benisem i teraz aż mi wstyd to publicznie wypowiadać, jeśli ktoś chcę dowodu wyśle na priva filmik.


RE: Twórca BitCoina - Satoshi Nakamoto ujawnił się!? - Apps - 03-05-2016 18:23

(03-05-2016 15:28)kellylentz9 napisał(a):  To byłem ja nie chciałem się ujawniać ponieważ wszystkie bitcoiny jakie miałem przejabałem na dziwki z benisem i teraz aż mi wstyd to publicznie wypowiadać, jeśli ktoś chcę dowodu wyśle na priva filmik.
Wyślij bo jakiś taki nieufny jestem :-)


RE: Twórca BitCoina - Satoshi Nakamoto ujawnił się!? - Takimyk - 03-05-2016 18:27

Imo,- to nie jest jedna osoba, tylko jakaś grupa ludzi, która przy 20% btc zachowanych dla siebie, ma podstawy do pozostania anonimowym. Smile