Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SZUKAM] Internet mobilny w Niemczech - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [SZUKAM] Internet mobilny w Niemczech (/Temat-SZUKAM-Internet-mobilny-w-Niemczech-132692)



[SZUKAM] Internet mobilny w Niemczech - DonWestbam - 01-05-2016 23:55

Siema, pracuję w Niemczech i ogólnie mam dostęp do sieci, z tym że teraz przez miesiąc będę w innym mieście w którym już wiem że neciku nie będzie ..

1. Czy ktoś z was używał mobilnego internetu jakieś niemieckiej sieci ? Jaką polecacie ?

2. Mam w domu playa mobilnego z tym ze nie wiem czy opłaca się włączyć roaming, nie orientowałem się w cenach ale z góry wydaje mi się to słaby interes

3. Może w aero2 da radę włączyć roaming ?

Z góry dziękuję za każdą podpowiedź Smile!


RE: [SZUKAM] Internet mobilny w Niemczech - DzejkobPL - 02-05-2016 05:21

2. Wyjdzie b. drogo.

3. Niestety, tak to niezadziala. Wink


RE: [SZUKAM] Internet mobilny w Niemczech - Klin - 02-05-2016 06:00

Karta Aldi talk


RE: [SZUKAM] Internet mobilny w Niemczech - DonWestbam - 02-05-2016 08:14

Domyślam się właśnie że odpalenie roamingu w play może i 200zł miesięcznie by przeskoczyło ..

@[Klin] korzystałeś z tego Aldi talk ?


RE: [SZUKAM] Internet mobilny w Niemczech - Klin - 02-05-2016 08:18

Tak. Jak byłem ostatnio w Niemczech. Tanio nie jest ale internet dobry, kupisz kartę w sklepie Aldi


RE: [SZUKAM] Internet mobilny w Niemczech - DonWestbam - 02-05-2016 08:56

No i super Wink Wielkie dzięki ! Wink

A tam żebym złego nie kupił bo niemieckiego nie znam nic i napisy na opakowaniu nic mi nie dadzą Big Grin Ile kosztował ?


RE: [SZUKAM] Internet mobilny w Niemczech - DonWestbam - 24-05-2017 12:00

Jaka siec ? Kupil bym z 5


RE: [SZUKAM] Internet mobilny w Niemczech - xjointmanx - 24-05-2017 12:55

Nie wiem czy dalej to jest ale jak mieszkalem w DE to byla promocja za zarejestrowanie karty 1gb internetu w Lebarze pakiet startowy w kauflandzie kupywałem i rejestrowałem na typowego Kowalskiego pytali o adres to szukałem na google maps ulicy z Berlina Dusseldoru czy Monachium przechodziło to wszystko.... Lecz trzeba patrzeć na opakowanie czy jest ta promocja powinno pisać 1gb neta lub 5gb nie pamietam jak to było