Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skromny Początek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Skromny Początek (/Temat-Skromny-Poczatek-132691)

Strony: 1 2


Skromny Początek - Rollek - 01-05-2016 23:40

Hej !
Mam pytanie odnośnie zarabiania, gdzie zacząć ? Udało mi się w miesiąc jedynie zarobić 6 USD na shorte.st ale moje szczęście się skończyło, bo nikt już nie klika. Nie chodzi mi tu o duże kwoty coś kolo 20zł na miesiąc/tydzień by było super, próbowałem już Sejfik, SDT advertising, Clixsense ale jakoś to nie idzie, reklamy mi się za bardzo nie wyświetlają. Raczej tez nie chce inwestować swoich pieniędzy, wiec jak ktoś ma jakieś propozycje to śmiało


RE: Skromny Początek - zet - 01-05-2016 23:50

https://mxrevshare.com/pl/?r=wozkowicz
100 reklam dziennie=0,50$
po 10 dniach kupujesz adpack za 5$ i dalej klkasz 100 reklam
nastepnego adpacka kupujesz szybciej bo bedzie juz kasa z naliczenia
i jak tylko bedzie znow 5$ kupujesz kolejnego adpacka itp itd
wiecej o mxrevshare w moim temacie


RE: Skromny Początek - Podgor - 01-05-2016 23:53

MXRev$hare, klikasz 100 reklam w ciągu 30+ minut, dostajesz 50 centów.
Możesz wypłacić $25 po 50 dniach, ale lepiej za wyklikane pieniądze kupować na bieżąco paczki reklamowe, które wyrabiają 110% po 44 dniach. Przy sumiennym klikaniu (lekko uciążliwym, jednak nie tak bardzo na telefonie/tablecie) po kilku miesiącach wyjdą ładne kwoty z reinwestowaniem. Jeżeli masz pytania, pisz wiadomość.


RE: Skromny Początek - Rollek - 02-05-2016 00:13

Noo dobra 25$ po 50 dniach ? Niby dużo ale też długo, preferowałbym coś koło miesiąca.


RE: Skromny Początek - Olszi - 02-05-2016 07:44

Masz gwarantowaną pełną pomoc odemnie. Zapraszam
http://zarabiam.com/Temat-Zarob-swoje-pierwsze-pieniadze-przez-neta-czyli-poradnik-dla-poczatkujacych-111085


RE: Skromny Początek - hypocrisy - 02-05-2016 11:38

Skoro szło Ci nieźle na shorte, to może rozwijaj się dalej w tej dziedzinie? Dołącz do grupy mentorskiej mysca http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-pracy-mysc-SUB-SMS-SKRACANIE-MENTORING-94843 , poczytaj, potestuj i działaj, na skracaniu też można zarobić Smile
Poczytaj też o PPI czy SubSMS, z dobrym pomysłem i raz dobrze wykonaną pracą te 20zł tygodniowo będzie Ci wpadało z automatu. Poszukaj też inspiracji w dziennikach innych forumowiczów, może podchwycisz jakiś fajny pomysł


RE: Skromny Początek - pointsmaster - 02-05-2016 11:58

Moze sprobój G2A (poradnik w sygnaturce). Duzo wieksze kwoty są możliwe, a zakładane przez Ciebie minimum powinieneś osiągnąć dużo niższym kosztem czasu niż w serwisach do klikania


RE: Skromny Początek - Rollek - 02-05-2016 12:37

Hmm mysle że jeszcze spróbuje z shorte, a jeżeli chodzi o Clixsense, to dlaczego nie moge wypełnić żadnych tasków ani ankiet ? co chwile mi pisze We're Sorry!
Unfortunately, there are no surveys available right now.


RE: Skromny Początek - Dzipsiok87 - 02-05-2016 16:19

odezwij sie na prv z clixsense


RE: Skromny Początek - full2000 - 02-05-2016 17:23

(01-05-2016 23:40)Rollek napisał(a):  Hej !
Mam pytanie odnośnie zarabiania, gdzie zacząć ? Udało mi się w miesiąc jedynie zarobić 6 USD na shorte.st ale moje szczęście się skończyło, bo nikt już nie klika. Nie chodzi mi tu o duże kwoty coś kolo 20zł na miesiąc/tydzień by było super, próbowałem już Sejfik, SDT advertising, Clixsense ale jakoś to nie idzie, reklamy mi się za bardzo nie wyświetlają. Raczej tez nie chce inwestować swoich pieniędzy, wiec jak ktoś ma jakieś propozycje to śmiało

Zarabiałeś na skracaniu to może teraz poziom wyżej i PPI ?
Oczywiście nie namawiam bo to musi byc Twoja decyzja Smile