Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShowUp -wypłata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: ShowUp -wypłata (/Temat-ShowUp-wyplata-132656)

Strony: 1 2


ShowUp -wypłata - fejQ - 01-05-2016 10:17

Witam Smile Czy jest mozliwość wypłaty z SU, jakimś innym sposobem niz na rachunek bankowy?

Dokładnie chodzi o to, ze jak wiadomo SU lui banować. Obecnie mam 3 konta w banku na ktore wypłacałem gotówkę z kont na SU, które później były zablokowane. Oecnie z SU mam do wypłaty około 500 zł jednak boję się podac do wypłaty jedno z 3 obecnych kont bankowych.. jak wiadomo SU może skojarzyć moje konto bankowe i dać bana i wtedy 500 zl przepada.

Dlatego mam pytanie? Jak w inny sposób mogę te żetony wypłacić?

Oczywiście jedynym znanym mi sposobem jest założenie kolejnego konta w banku Smile Jednak może istnieje jakieś podobne rozwiązanieSmile

Szukałem w necie ale nic nie znalazłem, więc może Wy znacie jakieś fora lub grupy na FB, gdzie odbywa się handel żetonami lub ewentualnie jakiś serwis typu Paypal z przypisanym indywidualnym numerem kontaSmile

Kiedyś istniało pewne forum, gdzie można było sprzedac/kupić żetony jednak teraz strona jest chyba przejęta przez SU, gdyż wpisanie adresu forum autoatycznie przekierowywuje na portal su


RE: ShowUp -wypłata - Robaczek12 - 01-05-2016 10:21

Nie mozna inaczej niz kontem bankowym wyplacac kierowniku Smile
Wplac komus te 5 stów na konto a potem tobie odda kase logiczne Smile


RE: ShowUp -wypłata - fejQ - 01-05-2016 10:33

czyli jedynym rozwiązaniem będzie założenie nowego konta w banku


RE: ShowUp -wypłata - Robaczek12 - 01-05-2016 10:41

Tak w 100% albo wpłata komus na konto Smile


RE: ShowUp -wypłata - war43 - 01-05-2016 11:03

Sprzedaj żetony na allegro, dostaniesz nawet więcej niż 500zl Smile

TAPnięte z TAPatalka


RE: ShowUp -wypłata - jamroczik - 01-05-2016 12:54

A żadne vcc nie dają takiej opcji?


RE: ShowUp -wypłata - fejQ - 01-05-2016 13:39

@jamroczik vcc czyli?


RE: ShowUp -wypłata - jamroczik - 01-05-2016 18:00

Wirtualne karty.


RE: ShowUp -wypłata - fejQ - 02-05-2016 09:20

Tak ale zalozenie karty wirtualnej to to samo bym musial nowe konto zalozyc.. Na jedno wychodzi


RE: ShowUp -wypłata - KillereQ - 16-06-2016 20:24

tak ^^