Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chomikuj - zarabiaj z najlepszym internetowym dyskiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chomikuj - zarabiaj z najlepszym internetowym dyskiem (/Temat-Chomikuj-zarabiaj-z-najlepszym-internetowym-dyskiem-13265)



Chomikuj - zarabiaj z najlepszym internetowym dyskiem - desperathc - 09-09-2010 19:51

Witam. Chcialbym Cie zaprosic do serwisu Chomikuj.pl. Jest to najlepsze miejsce na przechowanie twoich plików - twój prywatny, nieskonczenie wielki dysk. Mozesz na nim dzielic sie swoimi plikami lub blokowac do nich dostep. Mozesz stamtad pobrac wszystko czego nie znajdziesz w innych serwisach. Co najwazniejsze! Mozesz zaczac tam równiez zarabiac! Program partnerski chomikuj.pl zapewnia potezny zastrzyk gotówki! Na co dowody znajdziesz wszedzie! Ja juz zapomnialem o BUX'ach i stronach PTC, szczerze mówiac zarobilem na nich tylko grosze (jakies 70$ przez rok) - Nie chce tracic czasu na pierdoly i zabieram sie za prawdziwy zarobek, gdzie 2h na tydzien w zupelnosci wystarczy zeby szybko zdobyc niezaleznosc finansowa.
Sam decyduj czy dalej klikac w nieskonczonosc i cieszyc sie z 2$ wyplaty minimum, czy zabrac sie za cos konkretnego.

Jesli zdecydujesz sie na stala wyplate po prostu daj znac na mój mail:
[email protected]

Pomoge Ci jak tylko potrafie!! Odpisze na kazda wiadomosc i zniszcze Twoja kazda watpliwosc. Bez obaw - konto jest jest darmowe, a korzysci sa odpowiednie.
Mam 21 lat i zaczynam zyc na nowo!

Poszukaj na YT i sprawdz temat zarabiania na chomikuj.pl

http://www.youtube.com/watch?v=A9ULwHMiKLE

Bede dozgonnie wdzieczny jesli zarejestrujesz sie wlasnie z mojego linka - Twój wybór

[Obrazek: chomik468x60.gif]


RE: Chomikuj - zarabiaj z najlepszym internetowym dyskiem - Mateusz5511 - 28-09-2010 18:27

skasowane


RE: Chomikuj - zarabiaj z najlepszym internetowym dyskiem - Wojtas100 - 30-09-2010 12:52

Mógłbyś podać stawki? Ile za 100, 1000 pobrań.


RE: Chomikuj - zarabiaj z najlepszym internetowym dyskiem - elols - 30-09-2010 13:50

Tam chodzi to, że polecasz komuś tą stronę. Jeśli się zarejestruje i wykupi tam jakiś pakiet to dostajesz od tego prowizje.


RE: Chomikuj - zarabiaj z najlepszym internetowym dyskiem - onielen - 02-10-2010 16:45

no właśnie, to się dostaje tylko prowizje z zamówionych pakietów przez innych


RE: Chomikuj - zarabiaj z najlepszym internetowym dyskiem - Mateusz5511 - 09-10-2010 16:19

skasowane