Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Slumdog. Milioner z ulicy - Początki w skracaniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Slumdog. Milioner z ulicy - Początki w skracaniu (/Temat-Slumdog-Milioner-z-ulicy-Poczatki-w-skracaniu-132601)

Strony: 1 2


RE: Slumdog. Milioner z ulicy - Początki w skracaniu - Press0 - 30-04-2016 20:47

Dzięki.
U mnie podobnie z tym czasem ;d

(30-04-2016 20:36)Dziq napisał(a):  U mnie ludzie są dostępni zawsze 3 minuty wprzód. Jerk2

Swoją drogą skąd wziąłeś tą domenę? Hostinger?
Wpisałem w google darmowe domeny i wybrałem pierwszą lepszą, czyli prv.pl


RE: Slumdog. Milioner z ulicy - Początki w skracaniu - Dziq - 30-04-2016 20:48

To teraz tylko mieć nadzieję że wytrzyma przy większym ruchu bo różnie to bywa. ;p


RE: Slumdog. Milioner z ulicy - Początki w skracaniu - Press0 - 30-04-2016 20:51

(30-04-2016 20:48)Dziq napisał(a):  To teraz tylko mieć nadzieję że wytrzyma przy większym ruchu bo różnie to bywa. ;p
Miejmy nadzieje, że na razie wytrzyma. W późniejszym czasie mam zamiar zainwestować w taką już normalną płatną domenę ;d


RE: Slumdog. Milioner z ulicy - Początki w skracaniu - mahuzz - 30-04-2016 22:53

spróbuj mintshost Smile


RE: Slumdog. Milioner z ulicy - Początki w skracaniu - Press0 - 01-05-2016 17:26

Cześć,

Dzisiaj dzień fatalny. Od rana mnie boli głowa, ale to nie to mnie tak smuci. Zrobiłem serie spamu, po prostu katastrofa, coś co wydawało mi się w teorii genialne jest do dupy. Chwilę myśląc, postanowiłem, że jeśli chodzi o spam to przerzucę się na subsms, na swoich fp nadal będę zarabiał skracając.
Stworzyłem 4 fake konta. Na każdym posiadanym już podochodziłem do dużych grup, pododawałem znajomych.
Mój główny fp zdobył kolejne 30 lików, zrobiłem na nim konkurs, a dokładniej losowanie, które wygra "przypadkiem" moje fake konto xD Zarobiłem dziś całe $0.03630 i to wszystko z fanpage.

W skrócie:
Przerzucam się na subsms
Stworzyłem 4 fake konta
Zarobiłem $0.03630

Co muszę zrobić:
Dalej gromadzić zaplecze pod wszystkie fp
Przygotować posty pod subsms (na razie będą to zwykłe ładne posty z linkiem)

Cel:
Hmm, niech pomyślę. Na początek dam 50 złoty, myślę, że powinno mi się udać do końca maja zgromadzić taką sumkę.
0,14/50 PLN


Znieść po­rażkę, to naj­większe zwycięstwo!



RE: Slumdog. Milioner z ulicy - Początki w skracaniu - Dziq - 01-05-2016 17:32

Tylko niech to będzie coś bardziej wymyślnego niż:
Cytat:WYŚLIJ SMS'A I WYGRAJ AJFONA
bo to niestety nie działa. xd


RE: Slumdog. Milioner z ulicy - Początki w skracaniu - Press0 - 01-05-2016 17:36

(01-05-2016 17:32)Dziq napisał(a):  Tylko niech to będzie coś bardziej wymyślnego niż:
Cytat:WYŚLIJ SMS'A I WYGRAJ AJFONA
bo to niestety nie działa. xd
Bez przesady xD


RE: Slumdog. Milioner z ulicy - Początki w skracaniu - mahuzz - 01-05-2016 17:50

A byście się zdziwili Jerk2


RE: Slumdog. Milioner z ulicy - Początki w skracaniu - Dziq - 01-05-2016 17:57

Pics or it didn't happen Lol


RE: Slumdog. Milioner z ulicy - Początki w skracaniu - Press0 - 02-05-2016 20:19

Bardzo szybko wpis, dziś ogólnie nic nie zrobiłem.
Jutro mam zamiar to nadrobić Wink