Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie strony o grach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie strony o grach (/Temat-Pozycjonowanie-strony-o-grach-132580)



Pozycjonowanie strony o grach - ostry2ostry - 29-04-2016 13:16

Macie może jakieś pomysły jak pozycjonować taką stronę?
Chodzi o to gdzie umieszczać linki . Może znacie jakieś strony na któych mógłbym w komentarzach dodać link do swojej strony i by to miało jakąś wartość


RE: Pozycjonowanie strony o grach - vPLN.dll - 30-04-2016 13:34

Nikt Ci nie powie gotowej metody na sukces. Mogę Ci jedynie podpowiedzieć, żebyś szukał stron bliźniaczych tematycznie i tam umieszczał linki Wink
Powodzenia.


RE: Pozycjonowanie strony o grach - cezar78 - 09-05-2016 10:32

Mój blog się sam wypozycjonowal bez żadnych linków, jak? Dodawałem świeży kontent codziennie przez pół roku. Google uwielbia gdy codziennie jest coś nowego na stronie i unikalnego oczywiście. Po jakimś czasie twoja stronka w oczach gogla stanie się tzw authority website. Pisz codziennie 1 unikalny artykuł a efekty przyjdą same bez żadnych linków zobaczysz


RE: Pozycjonowanie strony o grach - malena - 24-05-2016 20:02

Po pierwsze strony powiązane tematycznie, po drugie strony, którym Google ufa, po trzecie żywe. Możesz zakładać profile, pisać posty (neutralne), teksty.