Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam aplikacji Android w których można wylosować coś wartościowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Szukam aplikacji Android w których można wylosować coś wartościowego (/Temat-Szukam-aplikacji-Android-w-ktorych-mozna-wylosowac-cos-wartosciowego-132578)



Szukam aplikacji Android w których można wylosować coś wartościowego - aero2 - 29-04-2016 11:48

Witam.

Szukam aplikacji Android w których można wylosować coś wartościowego jakieś pieniądze, bony, doładowania itp.

Czyli jakieś koło fortuny, zdrapki i tym podobne jak lotto, możecie podawać reflinki, swoje kody polecające, dzięki.


RE: Szukam aplikacji Android w których można wylosować coś wartościowego - Pmxq - 29-04-2016 12:02

Może to nie koła fortuny i zdrapki, ale od siebie z czystym sumieniem mogę polecić apkę Cash Pirate - zbieramy punkty za instalowanie apek, oglądanie krótkich filmików i inne rzeczy, potem to można zamienić na jakieś bony do google play/appstore, hajs na pp i inne rzeczy Wink w 100% wypłacalna, wypłaty instant realizowane dosłownie w kilka sekund, sam z apki wyciągnąłem już dobre kilkadziesiąt dolców Smile


RE: Szukam aplikacji Android w których można wylosować coś wartościowego - fejQ - 29-04-2016 12:15

@aero2 a jaka jest minimalna wyplata? i w ile czasu realnie mozna dojsc do progu minimalnej wyplaty?


RE: Szukam aplikacji Android w których można wylosować coś wartościowego - aero2 - 29-04-2016 12:22

@[fejQ] To pytanie zadaj koledze @[Pmxq] ja jeszcze nie testowałem aplikacji.Smile


RE: Szukam aplikacji Android w których można wylosować coś wartościowego - fejQ - 29-04-2016 12:24

sorry oznaczylem nie ta osobe co trzeba Smile


RE: Szukam aplikacji Android w których można wylosować coś wartościowego - Pmxq - 29-04-2016 12:34

@[fejQ], wypłacić można już 2,5$, w ile to się nazbiera to zależy w dużej mierze od tego ile apek jest do zainstalowania, czasami bywa że za instalacje apki (np.gierki) i dobicie jakiegoś lvl (co zajmuje pare min) dostajemy np. 1,5k coins czyli 1,5$ Smile Myślę że spokojnie w 4-7 dni można uzbierać na pierwszą wypłatę poświęcając niewiele czasu. Oczywiście można polecać apkę dalej, za każdego poleconego dostajemy 10% jego coinsów, a za poleconego poleconego dostajemy 5%, także ciekawie Big Grin Osobiście mam ~70 poleconych i jeżeli każdy sobie coś tam "skrobie" to można w pewnym stopniu sobie dorobić na jakieś drobiazgi Big Grin Wiadomo, milionów z tego nie ma ale jak ktoś ma smartfona pod ręką i chciałby dorobić na jakiegoś browarka to bardzo przyjemny motyw z tą aplikacją Big Grin


RE: Szukam aplikacji Android w których można wylosować coś wartościowego - fejQ - 29-04-2016 12:35

dzieki