Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Metody zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Metody zarobku (/Temat-Metody-zarobku-132576)



Metody zarobku - fejQ - 29-04-2016 09:31

Witam Smile jak pewnie wiecie z innych moich wpisów trudnie się głównie łowieniem hajsu z ewhoringu. Jednak chciałbym spróbować czegoś dodatkowego. Tak więc mam pytanie co to są te wszystkie PPA, CPA, PPI itp

Proszę po krótce opisać na czym się tu dokładnie zarabia i w jaki sposób.. Nie chodzi mi o szczegółowe porady a jedynie ogólny zarys


RE: Metody zarobku - damko123 - 29-04-2016 09:47

Przecież masz na forum wszystko dokładnie opisane co to jest CPA PPA PPI itd. Szybciej wejdziesz w poszczególne działy i poczytasz podpięte tematy niż się doczekasz aż Ci ktoś to opisze bo Ci sie nie chce wejść w kilka działów...


RE: Metody zarobku - fejQ - 29-04-2016 09:51

No własnie wszystko tam takie skomplikowane i nic nie ogarniam


RE: Metody zarobku - luko11 - 29-04-2016 10:22

(29-04-2016 09:51)fejQ napisał(a):  No własnie wszystko tam takie skomplikowane i nic nie ogarniam

No to życzę powodzenia... Trochę chęci i wysiłku. Na pewno nikt Ci nie złapie za rączkę i nie będzie mówić jak masz zarobić.

Tak jak kolega wyżej, poszperaj po forum, czegoś nie rozumiesz - wejdź w google, napisz posta w temacie - może ktoś Cie trochę oświeci Smile

Ale na pewno nie licz na to, że my będziemy zarabiać za Ciebie, dla Ciebie Wink
Polecam też popatrzeć na dzienniki - też coś ciekawego znajdziesz Smile


RE: Metody zarobku - Olszi - 29-04-2016 15:01

Rejestracja na stronach, ankiety itp Biznes nie wymagajacy wkladu wlasnego
Jakby ktoś był zainteresowany to odsyłam do poradnika

http://zarabiam.com/Temat-Zarob-swoje-pierwsze-pieniadze-przez-neta-czyli-poradnik-dla-poczatkujacych-111085