Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Baza maili - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Baza maili (/Temat-Baza-maili-132537)



Baza maili - abelabel2 - 28-04-2016 12:40

Czesc,
mam bazę ok. 30tyś maili, o której zapomniałem, gdyż rok temu zaniechałem prowadzenia portalu.
Czy mogę teraz stworzyć kampanię mailingową i użyć właśnie tych adresów?
Użytkownicy wyrazili zgodę na otrzymywanie newslettera.


RE: Baza maili - dariuszxdd - 28-04-2016 14:51

Jeżeli wyrazili zgodę, to tak.

Ale nie spamuj od razu skrzynek.

Wybudź ich najpierw.

Zobacz ile będzie aktywnych ile zrobi jakąś akcję.

Spamem zniechęcisz ich.

przez 1-3 miesiące pisz coś lekkiego, by przyciągało uwagę i żeby przy następnych wiadomościach ludzie chcieli czytać twoje wiadomości.

PS. To jest tylko moja rada Smile


RE: Baza maili - dazy19 - 28-04-2016 15:51

Gdzies na forum byl gosc ktory podnajmowal baze mailingowa , ale nie wiem czy placil Smile poszukaj moze dobrze na yym wyjdziesz Smile


RE: Baza maili - PanCaro - 29-04-2016 20:51

(28-04-2016 12:40)abelabel2 napisał(a):  mam bazę ok. 30tyś maili, o której zapomniałem, gdyż rok temu zaniechałem prowadzenia portalu.


A baza zarejestrowana w GIODO? Lepiej to zrobić i na legalu "spamić".


RE: Baza maili - chomik3 - 02-05-2016 11:01

A potwierdzone te maile? Mimo wszystko baza powinna być zgłoszona w GIODO jak już PanCaro wspomniał.


RE: Baza maili - Neoko - 21-05-2016 14:51

wysyłaj dobrej jakości kontent potem zacznij sprzedawać coś Wink Nie wiem jaką masz nisze

W jaki sposób budować listę by odrazu zgłoszona byłą w GIODO


RE: Baza maili - Początkujący - 09-03-2018 00:34

Jeśli jest zgłoszona do giodo, to jak najbardziej.
Chętnie nawiążę współpracę. Oferuję kampanie głównie w modelu CPC.


Znacie kogoś? - Culturva - 15-03-2018 09:08

Znacie kogoś, kto poszedł na komisariat policji bo dostał niechcianego e-maila?


RE: Baza maili - Karczu - 18-03-2018 14:25

Na komisariat nie, ale zgłosić do GIODO to już nie taki wielki problem Smile Inna sprawa, że GIODO obecnie zawalone robotą...

Do wysyłek mailingów polecam platformę https://hotsender.pl - Jeżeli by ktoś robił kampanię monetyzującą wykorzystując sieć Lead.Network, na wysyłkę są duże rabaty.


RE: Baza maili - Początkujący - 24-03-2018 01:41

(15-03-2018 09:08)Culturva napisał(a):  Znacie kogoś, kto poszedł na komisariat policji bo dostał niechcianego e-maila?
Nie, ale znam firmy, które poniosły kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt tysięcy zł straty z powodu nieprawidłowego wykorzystywania danych.