Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj. Bez Limitów. W sieci. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj. Bez Limitów. W sieci. (/Temat-Zarabiaj-Bez-Limitow-W-sieci-132498)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Zarabiaj. Bez Limitów. W sieci. - Kubanoz - 27-04-2016 16:46

Siemanko, będę tutaj wrzucał efekty mojej pracy w MXRevShare, w którym można zacząć zarabiać bez inwestycji, oglądając codziennie płatne reklamy. Co prawda nie są to jakieś kokosy, bo dziennie można zarobić 50 centów za oglądanie reklam, ale najtańsza paczka kosztuje tam 5$, czyli można na nią sobie zarobić w 10 dni. To tak pokrótce, jakby ktoś chciał się zarejestrować zapraszam serdecznie: LINK DO REJESTRACJI

Jeżeli chcesz poznać szczegóły działania programu, zapraszam do mnie na mojego bloga: LINK DO BLOGA

Ok, tak więc ja zacząłem 15.04.2016 i od tamtego czasu zarobiłem na pierwszą paczkę, zdobyłem kilku poleconych którzy już klikają i też zarabiają i sprawy na dzień dzisiejszy mają się tak:

[Obrazek: 2jz3oj.jpg]


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - RafalF - 27-04-2016 17:08

Będę obserwował bo sam niedawno zaczalem.
Oraz radze ci wziac cos jeszcze bo o samym mxrs to trosze nudno xD polecam Ci extrarevshare na poczatek masz 1$ za darmo. Nie wiem czy jest wyplacalny ale zawsze warto byc aktywnym bo mozna zarobic. Jest nowy. Rowniez polecam Ci SDTAdvertiser ja mam dziennie okolo 10 maili czyli okolo 0,50$ na dzien. Wyplaty od 10$

Jesli mozesz to zarejestruj sie z mojego reflinka. Jesli nie chcesz to nie nalegam.
(Refkinki masz w moim dzienniku ponizej)

http://zarabiam.com/Temat-Skromny-Tygodnik-132453


Pozdrawiam Smile


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - Kubanoz - 27-04-2016 21:51

Spokojna Twoja rozczochrana, jakoś sobie radzę, MX nie jest jedynym programem w którym działam Smile


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - full2000 - 27-04-2016 22:12

Powodzenia z MXRS - to świetny program, też w nim inwestuję ! Smile
Jeżeli chciałbyś się wymienić linkami na blogach to zapraszam pw.


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - Kubanoz - 28-04-2016 10:55

100 reklam obejrzane, oraz naliczenia z paczki, co razem dało:

+0,61$

Do mojego zespołu dołączyły również 3 nowe osoby, które już zarabiają Smile

[Obrazek: flhro2.jpg]


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - Kubanoz - 29-04-2016 17:42

Kolejny dzień minął, kolejne naliczenia, kolejne reklamy obejrzane, jeden nowy polecony, co w sumie dało:

+0,62$

[Obrazek: 2r72fz9.jpg]


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - abrzyski88 - 29-04-2016 19:43

powodzenia Wink ja też zacząłem klikać w mxr i pierwsza paczka zakupiona Huh
będę zaglądał Smile


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - Kubanoz - 29-04-2016 20:45

Widzę, że coraz więcej osób w MX siedzi. DOobrze dobrze, oby tak dalej Smile


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - hangarnabronie - 29-04-2016 22:23

@UP

I właśnie możemy zobaczyć, jaki jednym ruchem w stronę użytkowników, MXR zrobił sobie ogromną reklamę ; )
Super marketing i działanie z ich strony.


RE: MXRev$hare - Dziennik Pracy - Kubanoz - 30-04-2016 07:51

Dziś rano dostałem od administratora MXRevShare taką o to wiadomość:

[Obrazek: 2lk70x5.jpg]

Nie wiem jak i skąd się o tym dowiedział, ale CHWAŁA MU ZA TO! Pozdrawiam Smile