Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybki Interes - Szybka Piramidka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szybki Interes - Szybka Piramidka (/Temat-Szybki-Interes-Szybka-Piramidka-132461)



Szybki Interes - Szybka Piramidka - BuLa1100 - 26-04-2016 20:14

Witam
Mam na oku "szybki interesik" związany ze skinami w cs:go
Sprawa może przynieść nam OGROMNE korzyści majątkowe, a może się zupełnie nie udać. Dlatego też nie chciałbym ryzykować od razu sam gotówki.

INFORMACJE OGÓLNE :
Wszyscy wiemy jak działa rynek Steam odnośnie skinów CS:GO i jak bardzo jest ruchomy na co różne strony nie dają rady się zabezpieczać.

Mianowicie znalazłem skina perełkę.
Na steam warty jest 9$ , jego cena na stronach opskins oraz bitskins, jak to pięknie brzmi " Nie jest stała " . Z tego względu jest to skin delikatnie "zbugowany". Na tych dwóch stronach kosztuje 35$ i to jest właśnie kwota którą musimy zainwestować.

PO CO NAM DANY SKIN I JAK NA NIM ZAROBIC :

Otóż dostaniemy go za 35$ gdzie jego wartość na steam to 9$ ( siłą rzeczy tracimy 26$ , czyli już troche mniej ).
Jednak PEREŁKĄ jest fakt, że na pewnej stronie ( szersze informacje bardziej zainteresowanym ) skin kosztuje 400k pkt co daje 400e.
Znajomy wczoraj to przetestował i faktycznie, wpłacając skina dostał również 400k pkt co dało mu 400e wyjmując je w innych skinach, faktycznie tyle wartych.

Sprawa jednak jest taka, że nigdy nie wiemy kiedy strona naprawi taki bug ( trwa już od ok 3-4 dni więc jest duża szansa, że wciąż go nie ogarneli skoro nie zrobili tego od razu ). Nie mamy 100% pewności, że skin uda się wpłacić na ową stronę w tej cenie.


PODSUMOWANIE :


Szukam kilku osób ( myślę 4 + ja ), które są w stanie zainwestować ( 35$/5 = 7$ = ok 30 PLN w zakup tego skina i sprawdzenie czy faktycznie opcja wciąż działą. Gdy się uda zysk będzie ok 400e / 5 = 80e = 350 PLN ( w skinach ) + NAJWAŻNIEJSZE wiedza na temat, że to działa co daje nam możliwość zakupu kolejnych i kolejnych tych skinów i automatycznie ogarnięcie dużego zysku.


RE: Szybki Interes - Szybka Piramidka - malka.piotr - 26-04-2016 20:31

Troszkę ryzykowne ;p


Szybki Interes - Szybka Piramidka - yazir - 26-04-2016 20:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.