Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube Promoter, na wasze ryzyko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: YouTube Promoter, na wasze ryzyko (/Temat-YouTube-Promoter-na-wasze-ryzyko-13242)



YouTube Promoter, na wasze ryzyko - MeTonaTOR - 09-09-2010 11:13

Jak widac na tych rysunkach na dole mialem włamania mailowe od Niemiec [dokladnie od ShareCash.org]. 1 co mnie dziwilo to jest to ze na maila mam inne haslo co na YouTube

[Obrazek: screenhunter01sep091205.gif]
[Obrazek: screenhunter02sep091205.gif]


RE: YouTube Promoter, na wasze ryzyko - joke16 - 12-09-2010 18:11

Dziwne :/ Troche mnie to martwi ze sharecash cos kombinuje i wygląda to podejrzanie :/ Może ktoś sprawdzić czy ma to samo?


RE: YouTube Promoter, na wasze ryzyko - szpeco69 - 12-09-2010 20:21

nie wierzę w to, że kombinują...


RE: YouTube Promoter, na wasze ryzyko - Yanke$ - 13-09-2010 06:12

wbrew pozorom wydaje się, że niby wszystko ładnie pięknie, a tu nam konta hackują O_o dla pewności zmieniam passy do konta youtube - użyłem razm promotera i szczerze ? żadna rewlacja. Strzeżonego Pan Bóg strzeże Big Grin Czuwaj !


RE: YouTube Promoter, na wasze ryzyko - joke16 - 13-09-2010 12:28

Już wiem dlaczego.. Masz konto yt powiązane z gmailem i samoczynnie przy logowaniu na Yt loguje na google.


RE: YouTube Promoter, na wasze ryzyko - MeTonaTOR - 13-09-2010 13:09

mam inne pasy, i tu i yam
i widzicie rezultaty


RE: YouTube Promoter, na wasze ryzyko - joke16 - 13-09-2010 15:37

To nic że inne pasy ale i tak loguje, sam sobie sprawdź, wyloguj się z google, zaloguj się na yt i zaluguje Ci odrazu na tego maila.


RE: YouTube Promoter, na wasze ryzyko - Yanke$ - 13-09-2010 16:11

tak, zawsze loguje i na gmail (po wbiciu na http://www.google.pl widać mejla) i na konto youtube jednocześnie. Sharecash oczyszczony z zarzutów !Tongue


RE: YouTube Promoter, na wasze ryzyko - MeTonaTOR - 14-09-2010 16:40

macie racje. FALSZYWY ALARM