Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy mozna dostac filtra za samo CPA? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy mozna dostac filtra za samo CPA? (/Temat-Czy-mozna-dostac-filtra-za-samo-CPA-132398)



Czy mozna dostac filtra za samo CPA? - khryme - 25-04-2016 20:19

Czesc, dostalem juz dwa filtry na moje stronki ze wzgledu na spam wedlug google.
Pisalem teksty wlasnorecznie, ale tez uzywalem nieumiejetnie GSA, wiec pomyslalem ze to pewnie wina tego programu.
Ale zastanawia mnie, czy za samo prowadzenie bloga o grach, gdzie sa odnosniki do fake pobrania grozi filtr za spam i wykluczenie z indeksu?

Moja stronka ktora poleciala 3 miesiace temu miala 40 postow oraz 3 tysiace wejsc dziennie. Okolo 500 stron zindeksowanych w google. Zarabialem na niej 2 tysiace miesiecznie od maja. Po filtrze ktory dostalem na strone zalozylem kolejna,ktora wytrzymala nie pelne dwa miesiace (zabraklo mi 20 centow do wyplaty xD) miala ok 300 stron zindeksowanych oraz ok. 20 postow.Takze poleciala z google za SPAM. Tak od roku obserwuje konkurenta moich starych nisz, i ciagle sie trzyma w google. Jak to jest? Google naklada filtry za sam fakt scamu?


RE: Czy mozna dostac filtra za samo CPA? - mckosz - 25-04-2016 21:57

Cytat:Ale zastanawia mnie, czy za samo prowadzenie bloga o grach, gdzie sa odnosniki do fake pobrania grozi filtr za spam i wykluczenie z indeksu?

Nie.

Google generalnie raczej nie walczy z tego typu stronami, bo po co? Konkurencja sama się niszczy poprzez wzajemne linkowanie. Nie chcę być wścibski, ale jeśli chciałbyś otrzymać więcej informacji na temat domeny oraz tego, dlaczego strona poleciała, napisz PW - coś zaradzimy Być może konkurencja Cię wykończyła (można to sprawdzić), ale tak to mogę gdybać.