Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] 2 Nisze za 20zł! Zarabiaj już dziś! SUB/Prem! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] 2 Nisze za 20zł! Zarabiaj już dziś! SUB/Prem! (/Temat-Sprzedam-2-Nisze-za-20zl-Zarabiaj-juz-dzis-SUB-Prem-132370)

Strony: 1 2 3 4 5


[Sprzedam] 2 Nisze za 20zł! Zarabiaj już dziś! SUB/Prem! - Tyrkijt - 25-04-2016 12:35

1.Nazwa przedmiotu : 2 NISZE SUB/PREMIUM SMS
2.Opis przedmiotu : Posiadam 2 nisze, zawarte w jednym poradniku do sprzedania. Poradnik oddam do recenzji
3.Zdjęcia : -----
4.Kontakt : priv, temat, gg: 2287414
5.Cena : 40zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP, przelew (ing,mbank)


FAQ:

1. Dlaczego sprzedajesz?
Brak czasu, matura.

2. Ile sztuk sprzedajesz?
5-7 sztuk maxymalnie.

3. Ile jestem w stanie zarobić dziennie?
Zależy ile czasu na to poświęcisz. U mnie wahały się dniówki od kilkudziesięciu złotych (+40zł) do kilkuset złotych dziennie (+100zł).

4. Jak dużo czasu muszę spędzić, aby zacząć zarabiać?
Godzina - dwie dziennie powinny wystarczyć.

5. Czy potrzeba do tych nisz domeny + hostingu + LP?
Tak, jednak niekoniecznie, niektóre serwisy mają kreatory stron.
6. Czy nisze się wypalą?
Kiedyś pewnie tak, póki co konkurencja zerowa.

7. Czy zarabiasz dalej tymi sposobami?
Nie.


Gdyby ktoś miał pytania, proszę o zadawanie je na priv/w temacie Smile


RE: [Sprzedam] 2 Nisze Sub/premium Sms. - Majka - 25-04-2016 18:49

Witam.
Otrzymałam do recenzji 4-stronnicowy poradnik zawierający opis dwóch nisz. Autor poradnika opisuje każdą oddzielnie dodając przykłady gdzie owe nisze możemy wykorzystać. Poradnik przeznaczony jest dla osób zaczynających zarabianie w subskrypcjach. Myślę, że napisany jest w sposób dość czytelny i każdy powinien wiedzieć jak go wykorzystać. Nisze mają charakter konkursowy. Aby zarobić trzeba się przyłożyć. Uważam, że autor daje tylko pomysł na zarobek a reszta zależy od Was. Ambitniejsi mogą szybko zarobić ale trzeba być rozważnym.

O ewentualnych inwestycjach autor wspomniał powyżej:
Cytat:5. Czy potrzeba do tych nisz domeny + hostingu + LP?
Byłoby super, gdyby ktoś mógł zakupić. Jeśli nie, na HotCash z tego co widziałem, można takową stronę stworzyć za darmo.

Jak dla mnie poradnik jest średni. Jak ktoś umie myśleć logicznie nie potrzebuje go wcale Smile

Ilość poradników, które autor chce sprzedać nie powinny wpłynąć na konkurencję (przy rozważnym zachowaniu kupujących).

Moje sugestie:
Zmiana ceny do 100 zł maksymalnie Tongue to tylko sugestia.


Moja ocena 6/10



RE: [Sprzedam] 2 Nisze Sub/premium Sms. - Tyrkijt - 25-04-2016 18:51

Dziękuję za recenzję Smile Cena zmieniona do 80zł Smile
Zamierzam sprzedać maxymalnie 8 sztuk, na obu forach po 4.


RE: [Sprzedam] 2 Nisze Sub/premium Sms. - harley15 - 27-04-2016 12:30

Czyżby coś wspólnego z https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/sprytna-sztuczka-oszustow-na-facebooku-i-kto-za-nia-stoi/


RE: [Sprzedam] 2 Nisze Sub/premium Sms. - Majka - 27-04-2016 14:04

(27-04-2016 12:30)harley15 napisał(a):  Czyżby coś wspólnego z https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/sprytna-sztuczka-oszustow-na-facebooku-i-kto-za-nia-stoi/

Nie Tongue


RE: [Sprzedam] 2 Nisze Sub/premium Sms. - Tyrkijt - 27-04-2016 16:31

(27-04-2016 12:30)harley15 napisał(a):  Czyżby coś wspólnego z https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/sprytna-sztuczka-oszustow-na-facebooku-i-kto-za-nia-stoi/

Tak jak napisała Majka, nie ma to nic wspólnego z tym Smile


RE: [Sprzedam] 2 Nisze Sub/premium Sms. - Kiljan - 28-04-2016 11:16

Metody w poradniku jak najbardziej ok, wiadomo, że ktoś może je wykorzystać w nielegalny sposób no ale to już nie problem autora. Sposoby jak sposoby, jeden wykorzysta lepiej, drugi gorzej. Ogółem nie jest źle Smile


RE: [Sprzedam] 2 Nisze Sub/premium Sms. - Tyrkijt - 28-04-2016 12:22

(28-04-2016 11:16)Kiljan napisał(a):  Metody w poradniku jak najbardziej ok, wiadomo, że ktoś może je wykorzystać w nielegalny sposób no ale to już nie problem autora. Sposoby jak sposoby, jeden wykorzysta lepiej, drugi gorzej. Ogółem nie jest źle Smile

Dziękuję Smile Dla pierwszej osoby - poradnik 60zł Smile


RE: [Sprzedam] 2 Nisze Sub/premium Sms. - stoki - 29-04-2016 16:15

Nisza calkiem pomyslowa moze byc przyczynkiem do rozwiniecia dzialalnosci mozna dzialac whitehat jak i black


RE: [Sprzedam] 2 Nisze Sub/premium Sms. - Tyrkijt - 29-04-2016 16:58

(29-04-2016 16:15)stoki napisał(a):  Nisza calkiem pomyslowa moze byc przyczynkiem do rozwiniecia dzialalnosci mozna dzialac whitehat jak i black

Dziękuję za zakup jak i recenzję Smile Dzieki niszom mam nadzieję, że wymyśli też coś swojego Smile Pozdrawiam. Cena: 50zł dla każdego!!!