Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzisiejszy restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-50)
+----- Wątek: Dzisiejszy restock (/Temat-Dzisiejszy-restock-13235)

Strony: 1 2


Dzisiejszy restock - rafti - 08-09-2010 22:04

Wygrana w dzisiejszym restocku, na psp nie zdazylem po wpisaniu kodu komunikat ze nie ma juz nagrody Sad na pocieszenie "pizama" Smile

[Obrazek: koszulkad.jpg]


RE: Dzisiejszy restock - InTeR - 08-09-2010 22:17

Sluchawki te za 90k z premki.. Mial byc aparat ale na pierwszej fali wbilem w zamwiam i pisze kod a tu zonk bo musze jeszcze zaznaczyc pole do pisania... Na drugiej fali czekalem na cos wartosciowego z premium ale niestety tylko sluchawki byly wiec wzialem.. Nie chcialo mi sie do elite na dol zjechac.. Btw. ile bylo fal? 2? 3?


RE: Dzisiejszy restock - xPietrek - 08-09-2010 22:18

Nie mówcie że znów przegapiłem :/
Graty


RE: Dzisiejszy restock - Grabowkers - 08-09-2010 22:21

Gratulacje Wink
Po raz kolejny przegapiłem ;/ Nie było żadnych bugów?


RE: Dzisiejszy restock - Xanthi - 08-09-2010 22:34

Bugów nie było, ale nagrody praktycznie same lipne... Wartościowe było tylko PSP 3004 i Nintendo Wii Smile


RE: Dzisiejszy restock - rafti - 09-09-2010 05:07

(08-09-2010 22:17)InTeR napisał(a):  Btw. ile bylo fal? 2? 3?

Jak na moje to byly 2 fale ale moze cos przegapilem Smile (ja tyle tylko widzialem)


RE: Dzisiejszy restock - Elhi4rd - 09-09-2010 09:35

"Gratulacje, zamówiłeś nagrodę Latarka MacTronic L-LED105.
Z Twojego konta pobraliśmy 30000 starsów.
Informacje o wysyłce otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, w przeciągu 21 dni roboczych."

Jako że na TAG'u nie było od miesiąca, może więcej, o restocku nie wiedziałem.Kolega napisał więc zalogowałem się i wziąłem byle co.Moja pierwsza wygrana, biorę się za campienie na następnym restocku ^.^


RE: Dzisiejszy restock - rafti - 09-09-2010 10:07

Wszoraj restock, przedwczoraj restock Smile czyzby TAG sie rehabilituje po poczatkowych porazkach? Oby tak dalej Smile


RE: Dzisiejszy restock - Gien - 09-09-2010 12:14

Znowu przegapiłem ;/
Ale to dobrze, przynajmniej uzbieram więcej starsów i może uda mi się zamówić coś lepszegoSmile


RE: Dzisiejszy restock - InTeR - 09-09-2010 13:10

Ja się nie spodziewałem, że restock będzie dzień po dniu Smile Ale dobrze, ze mam mail na telefonie cały czas włączony więc Smile
Na moje to był restock "przeprosinowy" za ten z bugami ostatnio. A jak nie to dzisiaj będzie jeszcze jeden bo jest ostatni dzień bez powiadomienia SMS Smile