Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę Wykonanie kont na YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę Wykonanie kont na YT (/Temat-Zlece-Wykonanie-kont-na-YT-132348)

Strony: 1 2


Zlecę Wykonanie kont na YT - DeI - 24-04-2016 21:21

Witam
Zlecę Wykonanie 5 kont na Youtube.
Płacę 1,5zł/sztuka na Paypal albo Przelew Bankowy

Wymagam:
̶-̶W̶y̶k̶o̶n̶a̶n̶i̶a̶ ̶K̶o̶n̶t̶ ̶n̶a̶ ̶i̶n̶n̶e̶j̶ ̶p̶r̶z̶e̶g̶l̶ą̶d̶a̶r̶c̶e̶ ̶n̶i̶ż̶ ̶G̶o̶o̶g̶l̶e̶ ̶C̶h̶r̶o̶m̶e̶ ̶a̶ ̶j̶e̶ś̶l̶i̶ ̶r̶o̶b̶i̶s̶z̶ ̶m̶o̶b̶i̶l̶n̶i̶e̶ ̶t̶o̶ ̶p̶r̶o̶s̶i̶ł̶b̶y̶m̶ ̶n̶i̶e̶ ̶r̶o̶b̶i̶ć̶ ̶n̶a̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶z̶i̶e̶
̶-̶N̶a̶j̶l̶e̶p̶i̶e̶j̶ ̶z̶ ̶R̶ó̶ż̶n̶y̶c̶h̶ ̶I̶P̶
̶-̶P̶o̶d̶c̶z̶a̶s̶ ̶z̶a̶k̶ł̶a̶d̶a̶n̶i̶a̶ ̶p̶r̶o̶s̶z̶ę̶ ̶w̶p̶i̶s̶y̶w̶a̶ć̶ ̶o̶b̶c̶o̶b̶r̶z̶m̶i̶ą̶c̶e̶ ̶i̶m̶i̶o̶n̶a̶ ̶i̶ ̶n̶a̶z̶w̶i̶s̶k̶a̶ ̶a̶ ̶t̶a̶k̶ż̶e̶ ̶g̶m̶a̶i̶l̶e̶
̶-̶P̶r̶o̶s̶i̶ł̶b̶y̶m̶ ̶o̶d̶ ̶r̶a̶z̶u̶ ̶o̶ ̶u̶s̶u̶n̶i̶ę̶c̶i̶e̶ ̶n̶u̶m̶e̶r̶u̶ ̶t̶e̶l̶e̶f̶o̶n̶u̶ ̶b̶e̶z̶p̶i̶e̶c̶z̶e̶ń̶s̶t̶w̶a̶ ̶t̶y̶l̶k̶o̶ ̶u̶s̶t̶a̶l̶a̶ć̶ ̶j̶e̶d̶e̶n̶ ̶m̶a̶i̶l̶e̶ ̶b̶z̶p̶i̶e̶c̶z̶e̶ń̶s̶t̶w̶a̶ ̶g̶d̶y̶ż̶ ̶z̶ ̶t̶e̶l̶e̶f̶o̶n̶a̶m̶i̶ ̶s̶ą̶ ̶s̶a̶m̶ ̶p̶r̶o̶b̶l̶e̶m̶y̶ ̶p̶r̶z̶y̶ ̶z̶m̶i̶a̶n̶i̶e̶ ̶l̶o̶k̶a̶l̶i̶z̶a̶c̶j̶i̶ ̶l̶o̶g̶o̶w̶a̶n̶i̶a̶ ̶s̶i̶ę̶

Po problemach jakie rodzi wspólna lokalizacja założonych kont doszedłem do wniosku że jedynym wymogiem będzie twój numer telefoniczny umawiamy się online na GG i ja wypełniam podaje twój numer a ty podajesz kod.

Interesują mnie stałe współprace
Proszę kontaktować się najlepiej na PW albo GG17946057 kto pierwszy ten lepszy.

STATUS: AKTUALNE/NIEAKTUALNE
*Do Administracji proszę o nie przenoszenie do Archiwum tematu już trzeci/czwarty zakładam tego typu


RE: Zlecę Wykonanie kont na YT - toomysai - 25-04-2016 22:14

Polecam Smile Dostałem zapłatę za 10 kont Smile


RE: Zlecę Wykonanie kont na YT - lukasz206pl - 01-05-2016 17:36

Siema mam zmienne IP, czy konta musza być jakos weryfikowane? Głównie chodzi mi o tel bo mailowo moge. Odezwij sie na PRiV Smile


RE: Zlecę Wykonanie kont na YT - toomysai - 01-05-2016 17:45

Ja już robiłem konta dla niego i niestety czy stety ale jest potrzebna weryfikacja telefonowa Smile


RE: Zlecę Wykonanie kont na YT - sulliwan93 - 02-05-2016 19:58

Aktualne? Mam potwierdzenie telefoniczne, więc żaden problem Smile Dodatkowo mam założone kilka kont, więc moge sprzedać.


RE: Zlecę Wykonanie kont na YT - DeI - 12-05-2016 16:16

Podbijam znowu potrzebuję kont tym razem dwudziestu
Proszę odezwać się na PW ZC kto pierwszy ten lepszy (w treści PW proszę wpisać od razu swój GG)


RE: Zlecę Wykonanie kont na YT - czancz - 19-05-2016 23:23

polecam, sprawdzony człowiek Wink


RE: Zlecę Wykonanie kont na YT - sulliwan93 - 26-05-2016 20:45

Wykonane 6, polecam Smile


RE: Zlecę Wykonanie kont na YT - DeI - 13-08-2016 12:05

Odświeżam
Proszę o kontakt na GG 17946057


RE: Zlecę Wykonanie kont na YT - DeI - 18-08-2016 16:04

Potrzebuję 4 Konta. W związku z rejestracjami kart sim podbijam z 1,2zł za sztukę do 2zł za sztukę
Proszę o kontakt na GG 17946057