Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cel - 100zł dziennie / OGAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Cel - 100zł dziennie / OGAds (/Temat-Cel-100zl-dziennie-OGAds-132346)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Cel - 100zł dziennie / OGAds - aquarius - 24-04-2016 20:53

....


RE: SubSms - Nic się nie zmieni póki sami nie wprowadzimy zmiany! - Nut22 - 24-04-2016 21:00

Na fb coraz ciężej bo są ciągle jakieś nowe zabezpieczenia, blokowane linki, usuwane posty, dezaktywacje kont.
Ale jak ktoś pomyśli to da się jeszcze zarobić Wink


Powodzenia!


RE: SubSms - Nic się nie zmieni póki sami nie wprowadzimy zmiany! - aquarius - 24-04-2016 21:01

...


RE: SubSms - Nic się nie zmieni póki sami nie wprowadzimy zmiany! - Nut22 - 24-04-2016 21:12

Możesz działać tu i tu Smile
Fb to ogromny portal, coś na pewno się uda na nim zarobić.

Fakowe konto laski + ustawienie ze ludzie mogą cie obserwować, dodanie sie do grup o tematyce: zapraszamy, poznajemy i wstawiac zdj z opisem dodaj mnie, oni zapraszają , nie musisz przyjmować, lecą do obserwujących twoje konto i potem widzą i tak twój post gdy ustawisz na publiczny.

I wstawiasz po uzbieraniu np 1000 obserwujących wieczorem link ze steame +18, kilku sie na pewno złapie, lub wysyłasz wiadomosci do wszystkich za pośrednictwem bota o podobnej treści Big Grin


taka mała nisza na początek Big Grin


RE: SubSms - Nic się nie zmieni póki sami nie wprowadzimy zmiany! - zjadamkredki - 24-04-2016 21:14

Z serwisów do subów najbardziej polecam leadmore - u mnie ma zawsze najwyższą konwersję i dużym plusem jest stawka początkowa. Co do apek to uważam, że najpierw nabierz trochę doświadczenia na subach - z czym to się je itp. a dopiero potem kup apkę, bo problem z nimi jest taki, że jak będziesz nie ostrożny to apka szybko padnie i pieniądze w błoto. Na grupach da się zarobić bez problemu. Sam jak na nich działałem w styczniu/lutym tego roku to wyciągałem po 50-80zł dziennie, tyle, że trzeba sporo czasu na to poświęcić.


RE: SubSms - Nic się nie zmieni póki sami nie wprowadzimy zmiany! - kusas - 24-04-2016 21:16

Co do pierwszego pytania to ci polecam TreePay. Jutro wchodzi V2, nowe programy będą to na pewno coś wybierzesz dla siebie i zarobisz Big Grin stawki za leada to 5zł ale będzie się stopniowo zwiększać z liczbą uzyskanych leadów. Do tego questy które też ci dają bonusa do stawki Wink Dlatego polecam, sam widzisz w mojej sygnaturze że troche u nich zarobiłem Big Grin


RE: SubSms - Nic się nie zmieni póki sami nie wprowadzimy zmiany! - aquarius - 24-04-2016 21:24

...


RE: SubSms - Nic się nie zmieni póki sami nie wprowadzimy zmiany! - Czaq - 24-04-2016 21:41

Powodzenia Wink


RE: SubSms - Nic się nie zmieni póki sami nie wprowadzimy zmiany! - Wojo-MyLead - 25-04-2016 11:49

Na wstępnie chciałbym Ci życzyć powodzenia i wysokich zarobków w branży SUB SMS.

Poleciłbym Ci sprawdzenie naszego serwisu. Dlaczego warto zarabiać u nas?

1. Jeśli zdecydujesz się na współprace z nami możesz liczyć na moją pomoc i pisać do mnie z każdym problemem. Oferujemy wsparcie i pomoc praktycznie 24h na dobę.

2. Posiadamy własny kreator landing page, w którym możesz stworzyć swój własny program partnerski i udostępniać własny content.

3. Wychodzimy na przeciw zapotrzebowań naszych partnerów i oferujemy możliwość skonfigurowania programu wg pomysłu użytkownika. Dodatkowo nasz programista jest do waszej dyspozycji.

4. Szeroki wachlarz stawek oraz indywidualne stawki dla stałych partnerów.

5. Wypłaty w przeciągu 24h na rachunek bankowy oraz konto PayPal

Serdecznie zapraszam Ciebie do sprawdzenia naszego portalu. Gdybyś miał pytania to śmiało pisz do mnie.

Pozdrawiam


RE: SubSms - Nic się nie zmieni póki sami nie wprowadzimy zmiany! - Miedziany - 25-04-2016 16:00

Powodzenia! Big Grin