Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Perinstallbucks.com syf wtyczka playera :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Perinstallbucks.com syf wtyczka playera :) (/Temat-Perinstallbucks-com-syf-wtyczka-playera-132333)

Strony: 1 2


Perinstallbucks.com syf wtyczka playera :) - Pakula - 24-04-2016 17:36

To może ja trochę z innej beczki bardziej się wypowiem w kwestii bezpieczeństwa. Chodzi mi dokładnie o wtyczkę jaką niby użytkownika musi pobrać, aby odtworzyło film ponieważ po pobraniu i zainstalowaniu tej wtyczki na swojego kompa taki syf zainstalowałem, że kompa mi zamuliło i musiałem robić formata. Ktoś na tym forum pisał, że to jest bezpieczne dla użytkownika co po moim doświadczeniu jest totalną bzdurą. Owszem 6 centów dostałem na konto ale jaką szkodę to wyrządziło. Zainstalowało się chyba z 5 albo więcej chińskich małych programów po czym nawet komputera nie mogłem włączyć. To jest w ogóle legalne takie promowanie takiego czegoś?


RE: Perinstallbucks.com syf wtyczka playera :) - full2000 - 28-04-2016 10:07

Cinstaller nie ma takiego syfu Smile


RE: Perinstallbucks.com syf wtyczka playera :) - plazmag - 28-04-2016 15:18

Pakula zrobilem to samo ! Totalny syf ale udało mi sie bez formata usunąć te badziewia...


RE: Perinstallbucks.com syf wtyczka playera :) - Pakula - 28-04-2016 16:17

(28-04-2016 10:07)full2000 napisał(a):  Cinstaller nie ma takiego syfu Smile

Cinstaller to już wogóle nawet mi blokuje stronę dlatego zrezygnowałem z Cinstaller Smile Jak to się mówi nie da sie tam zarabiać Tongue


RE: Perinstallbucks.com syf wtyczka playera :) - full2000 - 29-04-2016 11:40

(28-04-2016 16:17)Pakula napisał(a):  ... Jak to się mówi nie da sie tam zarabiać Tongue

Nie bądź żałosny... http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?album=594&pid=10230#top_display_media


RE: Perinstallbucks.com syf wtyczka playera :) - Waldes93 - 30-04-2016 14:42

Nie da się hahah.Rolleyes Co miesiąc mam 200$ z samego PPIHuh


RE: Perinstallbucks.com syf wtyczka playera :) - Pakula - 01-05-2016 15:36

Waldes 93 Dla mnie to nie pieniądze 200$ miesięcznieSmile A co do Cinstaller to większość użytkowników już się przeniosła na inny program PPI bo w Cinstaller przenosi na stronę z zagrożeniem i dlatego nie da się tam zarabiać. Zresztą były już wątki o tym programie więc nie będę tego dalej komentował.
full2000 nie spinaj tak. Większość wie, że to już nie ten program co kiedyś, a użytkownicy którzy zarejestrowali się jakiś czas temu przenieśli się do perinstallbucks właśnie przez ten komunikat ale widzę, że nie idzie ci tego przetłumaczyć tylko dalej próbujesz ludziom wcisnąć coś z refa co nie jest dobre Smile


RE: Perinstallbucks.com syf wtyczka playera :) - full2000 - 01-05-2016 19:47

(01-05-2016 15:36)Pakula napisał(a):  Waldes 93 Dla mnie to nie pieniądze 200$ miesięcznieSmile A co do Cinstaller to większość użytkowników już się przeniosła na inny program PPI bo w Cinstaller przenosi na stronę z zagrożeniem i dlatego nie da się tam zarabiać. Zresztą były już wątki o tym programie więc nie będę tego dalej komentował.
full2000 nie spinaj tak. Większość wie, że to już nie ten program co kiedyś, a użytkownicy którzy zarejestrowali się jakiś czas temu przenieśli się do perinstallbucks właśnie przez ten komunikat ale widzę, że nie idzie ci tego przetłumaczyć tylko dalej próbujesz ludziom wcisnąć coś z refa co nie jest dobre Smile

Nie pogrążaj się... polecam oba te serwisy co więcej w perinstallbucks mam największą siatkę poleconych ale co tam, cebula wie lepiej, haha Big Grin

Nic ci nie zostało tylko wziąć rozpęd i z barana zaje* w scianę facepalmfacepalmfacepalm

PS. Z takim podejściem to nawet za prąd dla mamy nie zarobisz ...


RE: Perinstallbucks.com syf wtyczka playera :) - Pakula - 01-05-2016 21:08

Ja tu pisze jaka jest prawda na temat Cinstaller że większość osób zrezygnowała i przeszła do Perinstallbucks bo jest po prostu lepszy i nie blokuje strony. Widzę, że do ciebie to nadal nie dociera wolisz kłótnie niż po pisać na poziomie i z jakimiś argumentami. Czytaj ze zrozumieniem. Mnie możesz minusować tylko szkoda że to z twojej głupoty nie czytania ze zrozumieniem. Nie wiem niby siedzisz w oby dwóch programach lecz nie zwróciłeś uwagi który program jest lepszy? Pamiętaj na przyszłość polecaj zawsze program, który jest najlepszy i nie ma wad. Po rodzicach też ciśniesz i oceniasz osobę której nawet nie znasz.

Piszesz do mnie: Nie pogrążaj się... polecam oba te serwisy co więcej w perinstallbucks mam największą siatkę poleconych ale co tam, cebula wie lepiej, haha


A czy ja na temat perinstallbucks coś złego napisałem?
Co do zarabiania w sieci to siedzę już więcej niż ci sie wydaje i nie zależy mi czy mi dasz minusa, albo czy mam Goldy lub ilość napisanych postów, bo to może sobie każdy noob nabić Smile Dla mnie liczy się sens i pomoc innym żeby właśnie tak nie doświadczone osoby jak ty nie na mawiały do czegoś co ma wady. Poducz się trochę i wtedy po piszemy.
Weź przeczytaj od początku bo widzę że nie mam do czynienia z osobą ogarniętą w tych sprawach


RE: Perinstallbucks.com syf wtyczka playera :) - full2000 - 02-05-2016 17:29

(01-05-2016 21:08)Pakula napisał(a):  Ja tu pisze jaka jest prawda na temat Cinstaller że większość osób zrezygnowała i przeszła do Perinstallbucks bo jest po prostu lepszy i nie blokuje strony. Widzę, że do ciebie to nadal nie dociera wolisz kłótnie niż po pisać na poziomie i z jakimiś argumentami. Czytaj ze zrozumieniem. Mnie możesz minusować tylko szkoda że to z twojej głupoty nie czytania ze zrozumieniem. Nie wiem niby siedzisz w oby dwóch programach lecz nie zwróciłeś uwagi który program jest lepszy? Pamiętaj na przyszłość polecaj zawsze program, który jest najlepszy i nie ma wad. Po rodzicach też ciśniesz i oceniasz osobę której nawet nie znasz.

Piszesz do mnie: Nie pogrążaj się... polecam oba te serwisy co więcej w perinstallbucks mam największą siatkę poleconych ale co tam, cebula wie lepiej, haha


A czy ja na temat perinstallbucks coś złego napisałem?
Co do zarabiania w sieci to siedzę już więcej niż ci sie wydaje i nie zależy mi czy mi dasz minusa, albo czy mam Goldy lub ilość napisanych postów, bo to może sobie każdy noob nabić Smile Dla mnie liczy się sens i pomoc innym żeby właśnie tak nie doświadczone osoby jak ty nie na mawiały do czegoś co ma wady. Poducz się trochę i wtedy po piszemy.
Weź przeczytaj od początku bo widzę że nie mam do czynienia z osobą ogarniętą w tych sprawach

Skończ wypisywać te brednie i nie wprowadzaj innych w błąd. Akurat zle trafiles bo siedzę w ppi bardzo dlugo. Pib tak obnizylo stawki ze cinstaller zdecydowanie lepiej wypada. Poza tym mam podgląd na refy i widzę że do Cinstaller śle o wiele więcej osób i co dzieciaku dalej bedziesz szedl w zaparte? facepalm

Wypisując rzeczy nie zgodne z prawdą pokazujesz tylko swoje cebulactwo jak i brak jakichkolwiek umiejętności w zarabianiu,
juz nawet nie pisze ze w ppi... bo to zapewne dla kogos takiego pokroju czarna magia.

To że ty nie umiesz zarabiać nie oznacza że inni tak samo jak ty niczego nie potrafią ... Smile