Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrill do e-whoringu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Skrill do e-whoringu (/Temat-Skrill-do-e-whoringu-132325)

Strony: 1 2


Skrill do e-whoringu - fejQ - 24-04-2016 14:30

Witam Smile jak w temacie.

Chcę wykorzystać serwis płatności internetowych do e-whoringu.
Do tej pory wykorzystywałem Paypal. Jednak było to uciążliwe, bo każda osoba, która chciała mi przelać pieniądze musiała zakładać konto na paypal, następnie wpłacac tam środki i dopiero wtedy wysyłac na mój paypal. Wiadomo, że w wielu przypadkach ciężko było wytłumaczyć czym jest paypal, a i niewielu chciało się zakładać bo im się nie chciało.

Przechodząc do rzeczy... Istnieje podobny serwis jakim jest Skrill. Wyczytałem na forum, że w przeciwieństwie do Paypal, na Skrill można wpłacać środki z dowolnego konta bankowego i nie musi być to konto na to samo nazwisko które widnieje w skrill.

Tak więc mam kilka pytań zanim założę konto na skrill Smile swoje i "dziewczęce" hehehe

1. Czy to prawda, że można zasilić konto skrill z dowolnego konta bankowego

2. Czy przelew dojdzie jeżeli w ustawieniach skrill mam np nazwisko anna nowak a przelew pojdzie z konta bankoweo jana kowalskiego?

3. Jak wspomniałem, planowałbym założyc 2 konta skrill. Swoje prywatne (ktore zweryfikuje, aby móc wypłacac gotówkę na konto) i konto "dziewczęce" na fikcyjnych danych czyli wiadomo, że nie będę miał jak zweryfikowac. i tu pojawia się pytanie.. czy mając niezweryfikowane kont skrill mogę bez problemu wysłać środki na drugie konto?

4. Jak wygląda dokładnie proces wpłacenia środków z konta bankowego danej osoby na moje "lewe" konto skrill. Czy wygląda to tak, że podaję komuś ogólny numer konta bankowego dla skrill oraz tytuł przelewu który przekieruje gotówkę na moje konto skrill czy jak to dokładnie wygląda??

Dziękuję za odpowiedzi


RE: Skrill do e-whoringu - fejQ - 24-04-2016 16:18

nikt nic nie wie?


RE: Skrill do e-whoringu - radek0389 - 24-04-2016 16:20

Ma juz od x lat konto na skrillu ale zawsze doladowywalem swoim rachunkiem bankowym. Potem wyśle grosze z konta żony, to dam znać czy normalnie doszło.


RE: Skrill do e-whoringu - fejQ - 24-04-2016 16:26

ok dzieki Smile


RE: Skrill do e-whoringu - Podgor - 24-04-2016 20:18

Znając życie wyskoczy Ci po pewnym czasie weryfikacja dowodem osobistym i masz po koncie, chyba że zapłacisz dobremu grafikowi.


RE: Skrill do e-whoringu - barca2012 - 25-04-2016 07:31

FejQ :

Przelew na 95 % przejdzie . Po tym jak dojdzie przelew skrill zamknie ci konto pod zarzutem prania brudnych pieniędzy . W takim wypadku nie ma możliwości odzyskania pieniędzy .

''czy mając niezweryfikowane kont skrill mogę bez problemu wysłać środki na drugie konto? ''

I tak i nie . Może ze 2 przelewy przejdą . Dostaniesz blokadę na konto i zostaniesz poproszony o wysłanie dokumentów i prawdopodobnie ręcznie podpisanego oświadczenia .


Skrill dba o bezpieczeństwo . Czasami nawet przesadza blokując konta za różne pierdoły .


RE: Skrill do e-whoringu - fejQ - 25-04-2016 07:48

czyli jednym slowem nie opłaca się bawić w skrill


RE: Skrill do e-whoringu - Toskan - 25-04-2016 07:49

Jeszcze raz Ci powtarzam, przelew dojdzie na 100% tylko trzeba to robic przez przelewy24. Sam przelewalem kwoty po kilka tys. I zadnego bloka nie dostalem. Wczesniej nie pisales, ze potrzebujesz to do ewhoringu. W takim przypadku bedzie problem poniewaz musisz wygenerowac numer transakcji p24..... chociaz dla chcacego nic trudnego Wink


RE: Skrill do e-whoringu - fejQ - 25-04-2016 12:10

@Toskan a da sie to jakos ogarnac by wygenerowac numer transakcji? jest tez opcja zwyklego przelewu ale wtedy trzeba czekac 3-5 dni a w przypadku p24 kasa jest natychmiast... i kolejne pytanko czy majac niezweryfikowane konto moge normalnie przeslac na konto zweryfikowane z ktrego wyplace na konto bankowe?


RE: Skrill do e-whoringu - Toskan - 25-04-2016 12:22

Wchodzisz na swojego skrilla i probujesz doladowac poprzez przelewy24. Generuje Ci sie kod i ten kod podajesz swojemu gogusiowi. Musisz wiedziec z jakiego banku on bedzie puszczal, poniewaz p24 ma kilka kont w roznyh bankach. Co do czasu realizacji to dzialajac w ten sposob nie masz przelewu instant. Trwa to od kilkunastu minut do kilku godzin. Najlepiej zazdwon do p24 i Ci wszystko dokladnie wytlumacza. Jesli chodzi o drugie pytanie to tak, mozesz normalnie przeslac chociaz kiedys byly limity. (Dopytaj)