Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Clixsense problem z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Clixsense problem z ankietami (/Temat-Clixsense-problem-z-ankietami-132307)



Clixsense problem z ankietami - mateusz2045 - 24-04-2016 11:16

Mam problem, ponieważ której ankiety bym nie wybrał to wyskakuje we are sorry i że brak ankiet czy coś


RE: Clixsense problem z ankietami - hypocrisy - 24-04-2016 11:29

Po pierwsze, dobrze wypełniony profil to podstawa. Dobrze wypełniony = uniwersalny, czyli taki, który powinien pasować do jak największej ilości potencjalnych ofert. Przykładowo: 30 - 50 lat, stały etat, wysokie zarobki, posiada dzieci itp.
Dwa, urok Clixsense jest taki, że jednego dnia będą ci ankiety podsuwali z pocałowaniem ręki, a przez następne dwa tygodnie nie dostaniesz żadnej. Albo jeszcze lepiej, dostaniesz zaproszenie do 5 ankiet na raz, i z każdej wywali od razu po kliknięciu w ofertę. Receptą na to jest tylko cierpliwość i konsekwentne działanie, w końcu coś wpadnie Smile


RE: Clixsense problem z ankietami - Shadecaster2 - 24-04-2016 11:36

ja czekam juz prawie 2tyg na kase :o


RE: Clixsense problem z ankietami - Dzipsiok87 - 24-04-2016 14:59

W Polsce jest bida z tymSmile Co innego na zachodzie gdzie dziennie wpada nawet 10 dolców z ankiet.


RE: Clixsense problem z ankietami - boxxi - 24-08-2016 09:37

Ja za to mam inny problem z Clixsensem. Po zajerestrowaniu wchodzę w zakładkę Viev ads i wyskakuję mi ten tekst: "Access to this page has been denied. Access via a Proxy/VPN/VPS or from a country not on your profile is not permitted."

Jak ktoś zna rozwiązanie to prosiłbym o odpowiedź