Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto Bankowe - Które wybrać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Konto Bankowe - Które wybrać (/Temat-Konto-Bankowe-Ktore-wybrac-132300)



Konto Bankowe - Które wybrać - Kryminalista - 24-04-2016 08:47

Siemanko chce założyć konto bankowe żebym mógł zlecać wypłaty i oszczedzać powoli - najlepiej jakby nie było przymusu płacenia kartą, przeglądałem oferty ale widziałem negatywne opinie zweiazane z bankiem który to oferował.Od siebie coś polecicie ?

Ciągle sie ucze,jbc.


RE: Konto Bankowe - Które wybrać - zbyszeq - 24-04-2016 08:49

@[nitram]
on tutaj Ci najlepiej pomoże Smile


RE: Konto Bankowe - Które wybrać - Kryminalista - 24-04-2016 09:00

Właśnie Nitram doradził mi bank,oferta bardzo ciekawa tylko podobno personel jest bardzo zły i trudność w kontakcie tyle wyczytałem w necie na opiniach większość negatywnych dlatego szukam jeszcze czegoś Tongue (No chyba że to akcja konkurencji czy coś)


RE: Konto Bankowe - Które wybrać - nitram - 24-04-2016 11:50

Co byś w internecie nie wpisał to znajdziesz negatywne opinie. Co do obsługi klienta to raz trafisz na Stasia raz na pania Anię innym razem na Krzyśka. Za każdym razem jakość pomocy będzie inna.


RE: Konto Bankowe - Które wybrać - Kryminalista - 24-04-2016 12:14

Okej, do zamknięcia.Dzięki wszystkich za odpowiedzi


Konto Bankowe - Które wybrać - nitram - 25-04-2016 18:48

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.