Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy polski lockerz! Darmowe nagrody za punkty! Wejdź! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy polski lockerz! Darmowe nagrody za punkty! Wejdź! (/Temat-Nowy-polski-lockerz-Darmowe-nagrody-za-punkty-Wejdz-1323)



Nowy polski lockerz! Darmowe nagrody za punkty! Wejdź! - wrobel10 - 31-01-2010 15:03

Witam! Chciałbym wam przedstawić stronę dzięki, której można wygrać darmowe nagrody. Jest to polska strona działająca podobnie do osławionej strony lockerz. Polega dokładnie na tym samym: zbieranie punktów i wymienianie je na nagrody. Dzięki temu, że strona jest Polska możemy być pewni, że paczka na pewno dojdzie Wink. Za rejestrację na start dostajemy 60 punktów. Później punkty zdobywamy za polecanie strony znajomym i konkursach organizowanych przez tę stronę. Serdecznie zachęcam do rejestracji.

[b]Link do rejestracji i opis strony dostępne pod tym adresem:[wymoderowano](Strona stoi na darmowym serwerze, ponieważ nie mam funduszy na wykupienie porządnego hostingu i domeny)


RE: Nowy polski lockerz! Darmowe nagrody za punkty! Wejdź! - lokarz - 31-01-2010 19:40

ale za to się nic nie płaci oczywiście ?? bo mam podejrzenia Big Grin


RE: Nowy polski lockerz! Darmowe nagrody za punkty! Wejdź! - krzych91 - 31-01-2010 20:04

Mam już 401 pkt ;P Składam na zegarek ^^ punkty idą powoli, ale z czasem się uskłada...


RE: Nowy polski lockerz! Darmowe nagrody za punkty! Wejdź! - blackjoe - 31-01-2010 20:21

100% fake


Nowy polski lockerz! Darmowe nagrody za punkty! Wejdź! - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.