Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mam zaplecze, jak to wykorzystać ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mam zaplecze, jak to wykorzystać ? (/Temat-Mam-zaplecze-jak-to-wykorzystac-132292)



Mam zaplecze, jak to wykorzystać ? - Wixx - 23-04-2016 21:42

Witam

Mam pytanie do forumowych wyjadaczy, co polecacie jako drogę zarabiania przy takich możliwościach:
- programista z doświadczeniem ( PHP, MySQL, CSS, JS itp. itd. ), ogólnie klepanie stronek, skryptów itd.
- dostęp do nielimitowanej ilości apek z każdym pozwoleniem, najszybciej publish_actions
- własne serwery, w tym VPS

Szczerze nie mam pomysłu jak zautomatyzować swoje zarobki, mianowicie apek nie warto sprzedawać bo **** sprzedają za grosze, programowanie na zlecenie to dosyć mozolna praca, a stawianie stron, które może po promocji bedą przynosić zyski to nie dla mnie.

Jeśli ktoś ma jakieś konkretne propozycje nie dla forum publicznego, zapraszam na PW.


RE: Mam zaplecze, jak to wykorzystać ? - mysc - 24-04-2016 11:01

Zarabianie w internecie polega przede wszystkim na CPA - cost per action. Samo "action" to bardzo szerokie pojęcie, może to być rejestracja, wysłanie smsa, wysłana formularza kontaktowego, kliknięcie w link, zapisanie się na subskrypcję, itd. W Twoim przypadku polecałbym programy SMS, CPR (cos per registration) i CPS.
Umiejętności programowania są niestety nic nie warte, o ile nie będziesz wiedział CO zaprogramować - to samo tyczy się apek. Dopóki nie zaczniesz próbować i sprawdzać różnych rozwiązań, nic do głowy samo Ci nie przyjdzie.

Najczęściej obserwowanym przeze mnie błędem jest rozpoczęcie zarabiania od szukania niszy, a następnie główkowanie nad jej reklamą. Zarabianie w internecie, przy ogromnej ilości programów partnerskich i ofert daje możliwość na zaczęcie od końca. Mam tu na myśli w pierwszej kolejności analizę grupy osób do której masz dostęp (Twój fp, Twoje grupy, Twoja strona, itd.), a natępnie dobór niszy pod potrzeby tych osób.

Samo programowanie, to automatyzacja lub półautomatyzacja dotychczas ręcznie wykonywanych czynności - ale jak już napisałem, ustalisz CO zaprogramowac dopiero gdy ZACZNIESZ działać. Próby, błędy, modyfikacje, czytanie poradników - i na pewno w końcu zaskoczy Smile


Najważniejsze w CPA jest odpowiednie przygotowanie oferty, czyli marketing. Bez tego, nawet najlepszy programista, nie zarobi ani grosza Smile Mogę Cię zaprosić do grupy mentorskiej, którą prowadzę - na pewno ułatwi Ci to rozpoczęcie zarabiania, poznasz wiele sposobów i możliwości działania - a także co najważniejsze, nauczysz się tworzyć skuteczne oferty marketingowe Smile Link do pełnej oferty, znajdziesz w mojej sygnaturce Smile


Pozdrawiam i życzę powodzenia!
mysc


RE: Mam zaplecze, jak to wykorzystać ? - full2000 - 25-04-2016 15:07

(23-04-2016 21:42)Wixx napisał(a):  Witam

Mam pytanie do forumowych wyjadaczy, co polecacie jako drogę zarabiania przy takich możliwościach:
- programista z doświadczeniem ( PHP, MySQL, CSS, JS itp. itd. ), ogólnie klepanie stronek, skryptów itd.
- dostęp do nielimitowanej ilości apek z każdym pozwoleniem, najszybciej publish_actions
- własne serwery, w tym VPS

Szczerze nie mam pomysłu jak zautomatyzować swoje zarobki, mianowicie apek nie warto sprzedawać bo **** sprzedają za grosze, programowanie na zlecenie to dosyć mozolna praca, a stawianie stron, które może po promocji bedą przynosić zyski to nie dla mnie.

Jeśli ktoś ma jakieś konkretne propozycje nie dla forum publicznego, zapraszam na PW.

PPI ! Smile

Pay Per Install


RE: Mam zaplecze, jak to wykorzystać ? - Wixx - 26-04-2016 08:18

Dzięki za odpowiedzi!

Cytat:Umiejętności programowania są niestety nic nie warte, o ile nie będziesz wiedział CO zaprogramować - to samo tyczy się apek.

To akurat tyczy się tylko szukania własnych metod, bo przeciez na etacie nie trzeba wiedzieć co programować :-)

Zastanawiałem się nad PPI ale tak jak wspomniał mysc, najpierw trzeba wiedzieć "co" zaprogramować, a właśnie z wymyśleniem dobrego sposobu mam problem :-)