Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konto facebook - prawie 2 letni staż!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konto facebook - prawie 2 letni staż!! (/Temat-Sprzedam-konto-facebook-prawie-2-letni-staz-132273)



Sprzedam konto facebook - prawie 2 letni staż!! - Lexarr - 23-04-2016 14:26

Witam, mam do sprzedania konto facebook (żeńskie, wszystkie dane uzupełnione). Zostało założone w sierpniu 2014.
Posiada ponad 1100 znajomych, około 300 obserwujących, dodatkowo czeka ponad 500 zaproszeń do przyjęcia! Członkostwo w naprawdę dużej ilości grup!
Zweryfikowane przez email i nr telefonu!
Z konta nigdy nie było spamowane, do konta dodaje aż 15 zdjęć!
Dodaje też hasło do poczty gmail, na której założone było konto.

CENA: 50zł

Sposób zapłaty:
-Paypal
-Przelew bankowy
Konto oddaje po otrzymaniu wpłaty (nie jestem oszustem, długi staż na tym forum)

Kontakt priv


RE: Sprzedam konto facebook - prawie 2 letni staż!! - Lexarr - 26-04-2016 12:47

Podbijam


NOWA CENA!: 40zł!


RE: Sprzedam konto facebook - prawie 2 letni staż!! - matiu0100 - 26-04-2016 14:39

(26-04-2016 12:47)Lexarr napisał(a):  Podbijam


NOWA CENA!: 40zł!
Proszę przeczytać regulamin.
Podbijamy co tydzień.
Jeżeli nowa cena to wystarczy edytować.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka


RE: Sprzedam konto facebook - prawie 2 letni staż!! - ciras - 10-05-2016 06:49

Cześć czy aktualne ?


Sprzedam konto facebook - prawie 2 letni staż!! - Klin - 18-07-2016 01:23

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.