Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
enostandard.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: enostandard.com (/Temat-enostandard-com-132254)



enostandard.com - werner4er - 22-04-2016 23:11

Witam! Z góry chciałbym podkreślić, że nie do końca wiem o co tak na prawdę w tym programie chodzi, nie znam bardzo dobrze angielskiego, no i nie jestem specem od programów inwestycyjnych. Na forum nie ma podobnego tematu, więc mam nadzieje ze ktoś poświeci chwile i przyjzy się temu programowi lepiej niż ja.

Z tego co "wyczytałem" jest to "prywatna organizacja online", która została załozona w 2015 roku, ale sam projekt działa od kwietnia tego roku, czyli od niedawna.
Siedziba : 13 FAIRFAX GARDENS, WHETSTONE ROAD
LONDON, SE3 8PY, UNITED KINGDOM

Zajmują sie rzekomo handlem walutami obcymi i kryptowalutami. Moją uwagę przykuły plany inwestycyjne oraz wypłaty instant :


[Obrazek: 58e61b2d19028.jpg.html]

(jesli obrazek nie działa to jest w załączniku - screen ze strony)

Chciałem zainwestować te 10$, ale utrudniają mi to bardzo ograniczone metody wpłaty floty :
PerfectMoney, Payeer, BitCoin.

Można zgarniac prowizje z poleconych - 18%, ale szczegółów nie znalazłem.
Mam nadzieje, że ktoś poświęci chwile i rozgryzie to trochę lepiej.

Ref:

Reflink

Czysty link:

http://enostandard.com


enostandard.com - wrnn - 23-04-2016 10:40

Sprawdzał ktoś ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: enostandard.com - werner4er - 23-04-2016 13:03

Coś małe zainteresowanie, a może warto sprawdzić. Zwłaszcza na początku powinni płacic, wiec jest mozliwosc zarobienia. Potem może być za pozno


RE: enostandard.com - MalyJohn - 23-04-2016 13:09

Strona nie działa.


RE: enostandard.com - werner4er - 23-04-2016 14:56

U mnie działa normalnie.


RE: enostandard.com - MalyJohn - 24-04-2016 11:02

U mnie już też, może wtedy mieli lekką czkawkę.
Więc przyjrzałem się bliżej programowi.
Stopy zwrotu bardzo wysokie. 205% po jednym dniu, 520 po 3 dniach. To jest ponzi.
Program można znaleźć tylko na 2 monitorach, z czego jeden nigdy nie zlecił wypłaty. I tu ciekawostka: na stronie pisze, że działa od 3 dni. Na monitorze który twierdzi że program jest wypłacalny pisze, że monitorują go od 20 dni. Tak więc początkowo to był sleeper, ale widać admina strasznie smoli rura do kasy Smile i nie utrzymał slepeera zbyt długo.
Patrząc na % można powiedzieć, że program jest "szybki". Długo się nie utrzyma. Jak ktoś wszedł na początku to z pewnością coś wyszarpie i to nieźle przy takim %. Ale ryzyko jest duże.


RE: enostandard.com - Pan Inwestor - 24-04-2016 17:03

Z reguły tego typu programy działają kilka dni jak wspomniał #Mały John. Lepiej już odpuścić. Wg mnie za późno na wejście w ten program.


RE: enostandard.com - bialy88 - 04-05-2016 09:58

Przegladajac internet znalazlem takie cos :

depdun.com <-- orginał
enostandard.com <- kopia ktora nie wypłaca i nie bedzie pewnie .




ALERT! ! A CLONING SITE!
Apr-26-2016 02:10:15 PM
Today, we find a clone website http://enostandard.com, it stole all of our design templates, some investors in enostandard.com deposits, but they do not get their money, we regret that!


ALARM! ! MIEJSCE KLONOWANIA!
Kwi-26-2016 14:10:15
Dziś znalazłem na stronie internetowej klon http://enostandard.com, ukradł wszystkich naszye projekty, niektórzy inwestuja w enostandard.com depozyty, ale nie moga wypłacac pieniądze, przykro !

Wiec jesli ktos chce zainwestowac jakas kase to proponuje tego nie robic,


enostandard.com - Hybrid1990 - 06-03-2020 18:50

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.