Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od czego te blokady zależą ? FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Od czego te blokady zależą ? FB (/Temat-Od-czego-te-blokady-zaleza-FB-132250)



Od czego te blokady zależą ? FB - minek123 - 22-04-2016 22:06

Siema, ostatnio założyłem konto (zwykła babka i nawet weryfikacji telefonicznej) napierdzielałam znajomymi aż do 4k i przez ten czas żadnej weryfikacji zdjęciowej nie było. A teraz robię to najpierw na tel wyjebie, potem po chwili zaraz zdjęciowa. Od czego to zależy? Jakim cudem ten algorytm uznał tamte konto za tak wiarygodne że żadnej weryfikacji nie było ?


RE: Od czego te blokady zależą ? FB - minek123 - 24-04-2016 17:49

ref


RE: Od czego te blokady zależą ? FB - weider91 - 24-04-2016 18:01

niby wzmocnili selekcje kont i zabezpieczenia, wiec coraz ciezej jest, a tak ogolnie, to nie ma reguly na to, jedno konto moze trzymac sie dobrze, zrobisz drugie w identyczny sposob i bedzie wywalalo weryfikacje . dziki zachod . tez tak mialem Smile

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Od czego te blokady zależą ? FB - Artinesse - 03-03-2018 13:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.