Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
samochodowe akcesoria - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: samochodowe akcesoria (/Temat-samochodowe-akcesoria-132243)



samochodowe akcesoria - oleks94 - 22-04-2016 20:27

Witam.

Niosę się z zamiarem zakupu pewnego urządzenia jakim jest rejestrator z kamerką spełniającą różne funkcję w lusterku wstecznym samochodu. W niektórych przypadkach jest to 3 w 1 , a w niektórych 4 w jednym. Wybrałem 3 produkty, oczywiście rożne do ceny i funkcji.

Z racji że sam nie mogę się zdecydować postanowiłem zapytać was moi drodzy co mi bardziej polecacie Lol

Ps. Najbardziej zależy mi chyba na kamerze cofania i G-sensorze który uruchomi się gdy np. w mój samochód uderzy jakiś inny będąc na parkingu pod jakimś supermarketem.

Okej o to moje propozycje :

numer 1 :
http://allegro.pl/kamera-cofania-lusterko-rejestrator-full-hd-i5793808045.html

numer 2 :
http://allegro.pl/rejestrator-jazdy-przod-tyl-orllo-lx-40-dual-i6065671569.html

numer 3 :
http://allegro.pl/rejestrator-jazdy-lusterko-duo-media-tech-mt4058-i6141935964.html


Gdybyście byli na moim miejscu którą byście wybrali ? Big Grin czekam na opinie Wink

Do adminów przepraszam ale nie wiedziałem do jakiego działu to wrzucić, uznałem że ten będzie najbardziej odpowiedni. Jeśli nie to mi wybaczcie ;p


RE: samochodowe akcesoria - nitram - 23-04-2016 06:41

Też się zastanawiam nad kupnem czegoś takiego, można się sugerować ceną i wyższa tym lepszy sprzęt ale najlepiej było by przetestować może nie warto przepłacać, napisz jak się na coś zdecydujesz.


RE: samochodowe akcesoria - oleks94 - 23-04-2016 11:56

Opcja numer 1 wydaje się " podróbką " opcji 2. Te same funkcje ale cenna mniejsza. Dlatego chyba bardziej jestem za opcja 2 lub 3 . Teoretycznie nie potrzebna jest mi nawigacja w lusterku, ale z drugiej strony to kolejny taki ciekawy "bajer". Ciekaw jestem czy w opcji numer 3 jest możliwość jednoczesnej nawigacji jak i nagrywania tego co się dzieje. Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. W lusterku 1 ten wyświetlacz umieszczony jest bardziej w po prawej stronie , a w opcjach 2 i 3 na środku. Czy nie będzie to zakłócać widoczności patrząc w lusterko wsteczne ? :D

Oglądałem na YT różne filmiki z testami i recenzjami. Wszystkie wyglądały całkiem fajnie, także w dalszym ciągu nie bardzo wiem którą opcje wybrać xd


RE: samochodowe akcesoria - kwl262 - 23-04-2016 19:56

Oleks94 jak się zdecydujesz to daj znać jaki wziąłeś i jak się sprawuje bo planowałem sobie kupić sam rejestrator ale po twoim poście jestem bardziej przekonany do rejestratora w lusterku Smile I takie sprostowanie bo napisałeś że "W lusterku 1 ten wyświetlacz umieszczony jest bardziej w po prawej stronie , a w opcjach 2 i 3 na środku." a w opcji 2 też jest po prawej bardziej tylko opcja 3 ma na środku Smile


RE: samochodowe akcesoria - Apps - 23-04-2016 20:57

Ja ze swojego doświadczenia powiem Ci, że jeśli coś jest do wszystkiego, to zazwyczaj jest do niczego...

Choć i od tego są odstępstwa i ten podany jako 3 jest warty uwagi, choć poszukał bym czegoś z jeszcze wyższej półki.
Znajomy ma coś w stylu http://allegro.pl/rejestrator-samochodowy-lusterko-dod-rx8w-gps-i5541065012.html ale nie dam głowy uciąć, że to ten dokładnie model i nie żałuje ani złotówki mimo, że dało ponad 1k


RE: samochodowe akcesoria - oleks94 - 24-04-2016 10:28

Apps dzięki za propozycje, ale 1k to dla mnie trochę za dużo. Myślę że jak kupować to już coś lepszego dlatego z tych 3 propozycji, wybiorę numer 3. Za tą kwotę jakość tego urządzenia powinna być wystarczająca dla mnie, a przynajmniej mam taką nadzieję Big Grin


RE: samochodowe akcesoria - Apps - 24-04-2016 13:14

Daj znać jak będzie się sprawować.


RE: samochodowe akcesoria - oleks94 - 25-04-2016 10:01

Chyba jednak będę musiał zrezygnować z opcji numer 3. Pisałem z pewną osobą która robiła recenzje tego lusterka. Dowiedziałem się że G-sensor w tym urządzeniu działa tylko gdy lusterko podpięte jest do zasilania ( gdy mamy uruchomiony zapłon ). A mi najbardziej zależy na funkcji gdzie pozostawiony samochód na parkingu zarejestruję zdarzenie gdy ktoś uderzy w moje auto. Pod względem wizualnym i "bajerów" najbardziej podoba się mi opcja 3, ale sposób działania g-sensora nie bardzo mi tu odpowiada. Dlatego też rezygnuję z tej opcji.


samochodowe akcesoria - surfer0700 - 20-06-2016 16:08

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.