Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój Kranik faucet-satoshi.com :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mój Kranik faucet-satoshi.com :) (/Temat-Moj-Kranik-faucet-satoshi-com-132223)

Strony: 1 2


Mój Kranik faucet-satoshi.com :) - killerw - 22-04-2016 09:37

Witam,
Chciałbym przedstawić mój kranik gdzie można wygrać od 500 do 2000 satoshi Smile co 60 minut. Wypłata oczywiście na faucetbox. Stawki mogą być wyższe zależności jak będzie się promować Smile
Można dodawać do rotatora Smile

Ref Smile http://faucet-satoshi.com/?r=13ZVKFLdp56kvqH6TicgRF9CKp9RweZkeQ

Czysty Sad http://faucet-satoshi.com

Dziękuje również za kliknięcie w reklamę Smile


RE: Mój Kranik faucet-satoshi.com :) - mikuss - 22-04-2016 09:44

co ile claim i na co wypłata ?


RE: Mój Kranik faucet-satoshi.com :) - killerw - 22-04-2016 09:46

(22-04-2016 09:44)mikuss napisał(a):  co ile claim i na co wypłata ?

180 minut i faucetbox


RE: Mój Kranik faucet-satoshi.com :) - mikuss - 22-04-2016 09:47

A to dziękuję, nie wsiadam.
Wszelki chłam związany z faucetbox omijam z daleka ale życzę powodzenia w zainteresowaniu no i jakichś zarobków Tongue


RE: Mój Kranik faucet-satoshi.com :) - killerw - 22-04-2016 09:52

Dlaczego omijać jak dla mnie wypłaca regularnie nie wiem jakie masz zarzuty jak dla mnie najlepsze niż inne strony gdzie musisz zbierać minimum aby coś wypłacić jak wiadomo najwięcej kraników jest na faucetbox Smile


RE: Mój Kranik faucet-satoshi.com :) - twnt22 - 22-04-2016 09:54

Lepiej chyba zrobić prosty faucet oparty na rpc. Z 30 linijek kodu i masz gotowy faucet


RE: Mój Kranik faucet-satoshi.com :) - mikuss - 22-04-2016 09:56

(22-04-2016 09:52)killerw napisał(a):  Dlaczego omijać jak dla mnie wypłaca regularnie nie wiem jakie masz zarzuty jak dla mnie najlepsze niż inne strony gdzie musisz zbierać minimum aby coś wypłacić jak wiadomo najwięcej kraników jest na faucetbox Smile

Pisałem już to wielokrotnie i muszę powtórzyć.
Faucetbox to domena scamów zawalonych zawirusowanymi reklamami, tych normalnych jest niewiele ale wrzuca się wszystko do 1 worka i każdy szanujący się działacz promotor kranów jak między innymi Ja zbierający aktywne liczne rzesze poleconych sam trzyma się zawsze od badziewia z daleka jak również nie poleca ich dalej.
Także nie skorzystam, nie polecę swoim poleconym bo zasady święta rzecz


RE: Mój Kranik faucet-satoshi.com :) - killerw - 22-04-2016 10:07

(22-04-2016 09:56)mikuss napisał(a):  
(22-04-2016 09:52)killerw napisał(a):  Dlaczego omijać jak dla mnie wypłaca regularnie nie wiem jakie masz zarzuty jak dla mnie najlepsze niż inne strony gdzie musisz zbierać minimum aby coś wypłacić jak wiadomo najwięcej kraników jest na faucetbox Smile

Pisałem już to wielokrotnie i muszę powtórzyć.
Faucetbox to domena scamów zawalonych zawirusowanymi reklamami, tych normalnych jest niewiele ale wrzuca się wszystko do 1 worka i każdy szanujący się działacz promotor kranów jak między innymi Ja zbierający aktywne liczne rzesze poleconych sam trzyma się zawsze od badziewia z daleka jak również nie poleca ich dalej.
Także nie skorzystam, nie polecę swoim poleconym bo zasady święta rzecz
Chyba czegoś nie rozumiesz co ma domena Faucetbox to reklam ? Faucetbox wykorzystany jest tylko do wypłat nie a nie do reklamowania. Scamy to są te strony gdzie zbierasz i mają Ci wypłacić jak uzbierasz jakieś minimum i często jest tak, że masz ustawione wysokie minimum i kiedy uzbierasz to strona znika. A strony korzystające z Faucetbox to kasę masz codziennie.


RE: Mój Kranik faucet-satoshi.com :) - mikuss - 22-04-2016 10:17

(22-04-2016 10:07)killerw napisał(a):  
(22-04-2016 09:56)mikuss napisał(a):  
(22-04-2016 09:52)killerw napisał(a):  Dlaczego omijać jak dla mnie wypłaca regularnie nie wiem jakie masz zarzuty jak dla mnie najlepsze niż inne strony gdzie musisz zbierać minimum aby coś wypłacić jak wiadomo najwięcej kraników jest na faucetbox Smile

Pisałem już to wielokrotnie i muszę powtórzyć.
Faucetbox to domena scamów zawalonych zawirusowanymi reklamami, tych normalnych jest niewiele ale wrzuca się wszystko do 1 worka i każdy szanujący się działacz promotor kranów jak między innymi Ja zbierający aktywne liczne rzesze poleconych sam trzyma się zawsze od badziewia z daleka jak również nie poleca ich dalej.
Także nie skorzystam, nie polecę swoim poleconym bo zasady święta rzecz
Chyba czegoś nie rozumiesz co ma domena Faucetbox to reklam ? Faucetbox wykorzystany jest tylko do wypłat nie a nie do reklamowania. Scamy to są te strony gdzie zbierasz i mają Ci wypłacić jak uzbierasz jakieś minimum i często jest tak, że masz ustawione wysokie minimum i kiedy uzbierasz to strona znika. A strony korzystające z Faucetbox to kasę masz codziennie.

Ja wszystko rozumiem i nie ucz mnie co i jak i z czym wiąże się.
Mówię ci tylko czym jest w gronie promotorów faucetbox i to się nie zmieni i nikt z Naszego grona chłamu nie promuje i promował nie będzie. Wszystkie krany jakie promujemy minimum mają niskie, płacą od x miesięcy, ludzi przybywa dzięki promowaniu więc każdy jest zadowolony Smile
Dodatkowo 333 sat gwarantowane u Ciebie co 3 h to w kranikach polecanych w naszym gronie to kwestia max 10 min na 1 a w 3 godziny 6-7k sat więc wiesz nie dorastasz gigantom rynku nawet do pięt i szkoda sobie gitarę zawracać raz że faucetbox, 2 że na stawki szkoda tracić czas.....


RE: Mój Kranik faucet-satoshi.com :) - killerw - 28-04-2016 09:07

Witam,
Aktualizacja i nowe stawki na kraniku teraz co 60 minut Smile

rewards: 500 (92%), 1200 (5%), 1500 (2%), 2000 (1%) satoshi