Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[NIEAKTUALNE]Oferta dla uploaderów XXX [+18] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [NIEAKTUALNE]Oferta dla uploaderów XXX [+18] (/Temat-NIEAKTUALNE-Oferta-dla-uploaderow-XXX-18-13221)



[NIEAKTUALNE]Oferta dla uploaderów XXX [+18] - kojak - 08-09-2010 17:03

Witam,mam ofertę dla osób uploadujących XXX ale bez większych sukcesów albo chcących to uploadować.Jak widać z mojego screena można na tym zarobić
[Obrazek: 2e49d096889415.jpg]
Cena :10$
Już mówię za co-otóż nie jest to żaden poradnik,sposób,metoda tylko głównie fora.Mogę sprzedać ponad 40fór do uploadu XXX,wszystkie sprawdzone na alexa.com . Traffic praktycznie w 100procentach z krajów za które HF płaci,począwszy od USA,przez Zachód,Polskę na Turcji czy Meksyku kończąc.Oczywiście możesz mieć już te fora albo większość z nich więc,się zastanów i lepiej nie kupuj bo nie chcę słyszeć,że sprzedałem Ci coś co już posiadasz.
Podam też link do strony z której ja pobieram materiały i je rozsyłam.Na początek podam też kilka/kilkanaście gotowych postów które wybiorę(linki sam musisz sobie dodać) aby ułatwić Ci początek i jak najszybciej odrobić te 10$.
Powiem też od razu,żeby nie było niejasności,ja dodaję 3-5plików dziennie w te dni które uploaduję i wyciągam ponad 10$/dzień,ale wiadomo,że jak nie dodaję to zarobki spadają.Jak widać mam też wysoką rangę to też dlatego zarobki są jakie są,nie chcę aby ktoś miał pretensje,że na Cooperze ma 1-2$ dzienie bo to normalne,że 15$ nie będzie,ale jest duża szansa,że ranga wam skoczy w górę szybko.Serwis oczywiście możesz wybrać sobie dowolny choć osobiście HF uważam za najlepszy bo liczba pobrań jest największa i premki też ładnie schodzą.
Podsumowując,na tych forach które Ci podam i przy uploadzie plików około 4 dziennie można śmiało zarabiać tyle Co ja,jednak są warunki,musi Ci ranga podskoczyć i musisz się sam trochę przyłożyć,musi też upłynąć trochę czasu bo im więcej plików i postów na forach tym więcej pobrań.Myślę,że nawet dla laika mogę dać gwarancję,że w pierwszym tygodniu średnia ilość pobrań dziennie będzie większa niż 400-500.Jeśli oczywiscie zarejestrujesz się na wszystkich forach,dobrze będziesz tytułował tematy,dobre screeny dasz i będziesz dodawał te 4posty dziennie.Oczywiście w miarę możliwośći i czasu służę pomocą.Jeśli uważasz,że nie jestem zaufanym użytkownikiem forum(a jak widać jestem tutaj początkujący)to zachowaj to dla siebie i nie oceniaj mnie na wyrost.Jeśli z kolei uważasz,że to lipa,nie warto kupować to też nie pisz mi tego w temacie tylko nie kupuj i zachowaj to dla siebie.Ja wyciągam na tym tyle pobrań ile widać i każdy może tak samo jesli będzie mieć tylko chęci.Ogólnie jeśli jesteś nowicjuszem w uploadzie to też nie kupuj bo tacy się łatwo poddają a nie chcę,żeby jakiś laik mi pisał,że nie można na tym tyle zarobić a nie ma pojęcia i chęci.Ogólnie dobrze się zastanów bo nie życzę sobie negatywnych opini ponieważ wiem co piszę i jeśli nie osiągniesz minimum tych 400-500pobrań dziennie to będzie tylko twoja wina-poprostu daruj sobie upload bo to nie dla Ciebie.
Trochę się rozpisałem,ale proszę nie krytykować mnie na wyrost.Nie chcę też robić nikomu konkurencji-moja oferta jest skierowana tylko do uploaderów XXX którzy nie są w stanie zarabiać chociaż kilku $dziennie.

Jeśli temat narusza regulamin(nie zauważyłem nic takiego w regulaminie) to proszę o usunięcie,jeśli natomiast jest w złym miejscu to o przeniesnienie do dobrego.

Wiecej informacji oraz wszystkie pytania pod nr GG: 26327939

NIEAKTUALNE!



RE: Oferta dla uploaderów XXX [+18] - DarkDevil - 08-09-2010 19:03

no przyznam ze ciekawa oferta,napisze do ciebie na gg zeby sie ugadac