Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UWAGA! Nowy oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: UWAGA! Nowy oszust (/Temat-UWAGA-Nowy-oszust-132198)

Strony: 1 2 3


UWAGA! Nowy oszust - Alerin - 21-04-2016 16:34

Cześć, wiem że jest już taki temat ale niestety przez tą osobę są już oszukane 4 osoby.

Nr GG: 58680869 "Kamilos Smile Warszawa"

Osoba podszywa się pod mnie lub informuje że handlowała ze mną, jest to nie prawda. Oszukuje Was na aplikację, mówi że wpłaci jutro lub po transferze.
Nie dajcie się nabierać, sprzedaje też lewe aplikacje.
Wszystkie osoby które trafiły na niego proszę o post w tym temacie.
Moderatorze, wybacz że piszę temat, rozumiem jak by ta osoba oszukała jedną osobę ale ona piszę do każdego kto wypowiada się w dziale sprzedam.


RE: UWAGA! Nowy oszust - ontoru - 21-04-2016 16:44

Potwierdzam wszystko co zostało wyżej napisane, człowiek korzystam cały czas z tego samego GG i nadal szuka ludzi, którzy pierwsi przekażą mu aplikacje, przyznaje się chociaż wstyd bo przez swoją ufność zostałem oszukany jednak nie ja pierwszy i nie ostatni pewnie ale temat założony, żeby ten człowiek już nie starał się nikogo więcej oszukać.

Do oszusta: Jeżeli to czytasz to serdecznie Cię pozdrawiam dałeś mi mega wielką motywacje do pracy, że zrobiłem więcej apek w jeden dzień niż przez ostatnie 2 tygodnie. Smile


RE: UWAGA! Nowy oszust - Alerin - 21-04-2016 16:47

Podejrzewam że ta osoba również korzystała z GG: 45901161
Już dawno chciał mnie też oszukać lecz się nie dałem, nawet sprzedawał kiedyś za 400zł poradnik na social media czy jakoś tak. Poradnik który miał nauczyć Was robić aplikacje.

Jeżeli ktoś wie więcej info na jego temat proszę o pisanie, połączymy sobie wszystkie fakty.


RE: UWAGA! Nowy oszust - MaLiN - 21-04-2016 19:27

Przeniosłem temat do odpowiedniego działu.


RE: UWAGA! Nowy oszust - Kerehan - 21-04-2016 21:33

Tak jak napisalem w glownym temacie o oszustach. Chcial kupic 6 apek napisal, ze nie wysle odrazu danej kwoty i zaproponowal transfer przez admina MC. Napisal mi ze Wujek napisal do niego na gg. Sprawdzilem profil wuja i znalazlem post w ktorym wyjasnia, ze nie korzysta on z gg. I juz bylo wszystko jasne Smile po minucie Kamilos przestal odpisywac Smile


RE: UWAGA! Nowy oszust - adis663 - 22-04-2016 10:58

@[Alerin] skąd te podejrzenia ze ta osoba korzystała również z tego numeru gg: 45901161?

Bo miałem z tym nr gg wlasnie nie przyjemna sprawe..
a wczoraj pisał do mnie taki gość jak 'Kamilos' o nr gg: 58680869


RE: UWAGA! Nowy oszust - Alerin - 22-04-2016 11:23

@[adis663]

Skąd podejrzenia? Bardzo podobne zachowanie, charakter pisma oraz działania.
Po prostu jakiś dzieciak co zmienia nr gg i chce coś zarobić lub może hmm wyłudzić...

na 80% to on...


RE: UWAGA! Nowy oszust - adis663 - 22-04-2016 11:40

wszystko bardzo możliwe..


RE: UWAGA! Nowy oszust - popek-monster - 26-04-2016 10:18

Proszę o pomoc w namierzeniu tego Złodzieja. Nagroda
Witam zwracam się z prośbą o jaką kolwiek informacje związaną z tym złodziejem
jego gg: 58680869 więcej danych jakie mam podam na pw bądz proszę o kontakt gg: 54911368
Posiadam jego numer konta jeśli to coś pomoże.
Wyznaczam za odszukanie jego danych 500 zł Nargodę.


RE: UWAGA! Nowy oszust - Robaczek12 - 30-04-2016 18:00

popek jakie podał dane na PP ??