Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Policja, problem proszę o pomoc! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Policja, problem proszę o pomoc! (/Temat-Policja-problem-prosze-o-pomoc-132191)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - kukiz87 - 22-04-2016 21:49

Mogę coś doradzić ? miałam podobną sytuacje dokładnie rok temu ! tak rok czasu Policja ma mojego laptopa ! trwa postępowanie facepalm mam 2 wyroki z dwóch paragrafów
-Wykorzystywanie znaków towarowych Lol dokładnie tak suby Wink zaczynałem wtedy nie wiedziałem co mozna co nie
- Handel środkami farmaceutycznymi , mimo ze kur nic nie sprzedałem 4 mam wyrok za samo ogłoszenie na forum Undecided

Policja przyszła z rana do mnie szukać leków i zapytali czy mogą do lapka zajrzeć , ja debil powiedziałem że tak , 6 rano. 4 Psy, kobita z dziećmi w strachu , sam jesteś przerażony nie myślisz wtedy racjonalnie.
Podpowiem Ci tylko wypier... z laptopa wszystko co pirackie ! nawet jeb... winrar ! bo musisz miec na to licencje , ja miałem system orginał ale na kompie miałem kilkaset gb różnego gówna ściąganego, gry filmy programy itp , z tego będę rozliczany , miałem na kompie skrypty pirackie o wartośći kilkunastu tyś $ ale to ich nie wiem czemu nie interesowało. Radze Ci sformatować laptopa wgrac orginał system i w zasadzie nic na niego nie instalować , moim zdaniem gdyby mieli wpaść z rana do Ciebie juz by przyszli tak mi się wydaje, oni przychodza znienacka , jaki ma to sens skoro już wiesz o sprawie i o tym że mogą wpaść ?.

Zrób tak jak Ci każdy radzi bo inaczej do Art. 286. § 1. dorzucą Ci Art. 278. § 2.

Nikt Cie do więzienia nie wsadzi nie martw się Wink nie za takie rzeczy, ale zawiasy plus grzywna to na 100 %

Przygotuj starych lepiej żeby zdziwieni nie byli Jerk


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - rachman - 22-04-2016 22:22

@hangarnabro nie musi... raczej powinien Wink Ale fakt nie ma co zgłębiać tematu, Ty sugeruj się teorią a ja wiem co nieco od strony praktycznej.

@kukiz87 sam format niewiele da jeśli chcą to odzyskają. Musiałby dobrym programem zamazywać dysk. Czytałem kiedyś fajny wywiad z policjantem od tych spraw i mają naprawdę dobre programy. Kasowanie, format to pikuś dla nich i jak im zależy to wiele ich to nie kosztuje by odzyskać takie dane. Wkurzy tylko ich Wink


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - tom122712 - 22-04-2016 23:04

Spal dysk, to najlepsza opcja w twojej sytuacji.


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - Kiljan - 22-04-2016 23:09

Dowiedziałem się więcej o sytuacji, na moje oko żadnego wjazdu na chate na bedzie, sprawa nie jest duża. Dostanie zapewne wezwanie, przyzna się, dostanie zawiasy, grzywnę + pokrycie strat poszkodowanych i będzie z głowy.
No chyba, że podczas zeznań wspomni coś o tej martwej dziwce z szafy...


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - kovval - 22-04-2016 23:12

Po co ma palić dysk? Magnes neodymowy i dysk leży na łopatkach Smile Ew. torx i kilka minututa odkręcania śrubek Smile

Btw. Jak na moje, na 99% były to "odpowiedzi do testów gimnazjalnych 2016"


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - jlde - 23-04-2016 07:36

(22-04-2016 23:12)kovval napisał(a):  Po co ma palić dysk? Magnes neodymowy i dysk leży na łopatkach Smile Ew. torx i kilka minututa odkręcania śrubek Smile

Btw. Jak na moje, na 99% były to "odpowiedzi do testów gimnazjalnych 2016"

Nawet jeśli faktycznie ich nie udostępniał, to mogą za takie coś się przyczepić? facepalm


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - aero2 - 23-04-2016 07:40

Jak sobie autor naważył piwa, niech sobie je teraz wypije, jak wiedział że będzie promował coś nielegalnego to było się do tego lepiej przyszykować z hostingiem offshore + domena, wszystko obsługując z płatnym VPN bez logów, z którym łączymy się z internetu mobilnego na kartę niezarejestrowanego, oczywiście za wszystko płacąc Bitcoin i wypłacając też Bitcoin bez danych personalnych w serwisie SubmitPays na przykład, skuteczność ukrycia się 99%.


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - full2000 - 23-04-2016 07:58

(23-04-2016 07:40)aero2 napisał(a):  ... wypłacając też Bitcoin bez danych personalnych w serwisie SubmitPays na przykład, skuteczność ukrycia się 99%.

To akurat prawda. W kwestii legalności SubmitPays ma wszystko dopięte na ostatni guzik, wiem bo dobrze znam właściciela ... Big Grin


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - piotr2221 - 23-04-2016 09:25

Tak czytam ten temat i myślę że lepiej już go zamknąć,bo zaraz do administracji zarabiam.com wpłynie informacje o udostępnieniu danych osobowych Big Grin


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - piotr2221 - 23-04-2016 09:56

(23-04-2016 09:52)light napisał(a):  Matko, autor potrzebuje pomocy a Wy mu piszecie "co mógł zrobić" "co nie mógł zrobić" "nielegal" itp...
Skoro ma się takie podejście jak "naważył piwa i niech teraz se wypije" to może w ogóle się nie wypowiadajcie w tym temacie, co. Koleś potrzebuje pomocy, napisał z myślą o Was, o Waszej pomocy, a co poniektórzy tutaj w tym temacie go jeszcze dobijają bardziej... Nie róbcie tego. Zrobił treści nielegalne, czy nie zrobił, trudno się mówi, po coś ten temat założył w końcu abyście mu dalej doradzali co zrobić ma w tej sprawie, ale nieeee, lepiej dobić go jeszcze bardziej...

Do autora tematu: Słuchaj, albo przyjdzie wezwanie, albo nie przyjdzie... tego nie przewidzisz, może MH wyłączył Ci tylko hosting ze względu na treści nielegalne po zweryfikowaniu Twojej strony i tyle... ktoś napisał e-maila do nich aby zweryfikowali Twe treści, zweryfikowali i wyłączyli pisząc, strasząc o służbach... ale nigdy nic nie wiadomo, nie wolno lekceważyć takich tematów jak piszą, teraz można brać wszystko pod uwagę, nie przewidzisz tego...

Zgadzam się z pierwszą częścią twojego wpisu.BTW twoja sygnatura mnie rozwaliła,pozdro z podłogi beka