Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Policja, problem proszę o pomoc! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Policja, problem proszę o pomoc! (/Temat-Policja-problem-prosze-o-pomoc-132191)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - rachman - 22-04-2016 19:14

To ty się chyba regulaminów naczytałeś... W razie podejrzeń mogą bez nakazu wejść, jak powiesz że sąsiad pewnie ci korzysta z wifi bo nie masz hasła i pewnie on coś kombinował to jak chcą też mu wejdą i skonfiskują sprzęt. Wejdź na fora prawne gdzie strony nieraz opisują takie akcje albo spytaj u źródeł to się zdziwisz Wink


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - aero2 - 22-04-2016 19:27

@[Diesiel]
Byś powiedział nam wszystkim, co za dokumenty państwowe promowałeś, chyba już ci nie zależy na tej niszy?Smile


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - matii1111 - 22-04-2016 19:33

przeciez jak dane usuniesz to w 5 minut oni to moga przywrócić ...


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - kellylentz9 - 22-04-2016 19:50

pewnie promował testy gimnazjalne. Smile


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - prololex - 22-04-2016 20:53

(22-04-2016 19:50)kellylentz9 napisał(a):  pewnie promował testy gimnazjalne. Smile

Też tak sądzę, choć pisał coś o egzaminie na prawko.


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - chomik3 - 22-04-2016 20:59

Może jeszcze do tego suby z dopiskiem "za darmo, bez opłat" Wink


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - Pasza dla konia - 22-04-2016 21:02

Za darmo/bez opłat nie miałoby aż tak duzego znaczenia w tej sprawie. Stawiam na testy maturalne/gimnazjalne.


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - hangarnabronie - 22-04-2016 21:04

@Rachman
Z tą różnicą, że jeśli przyszli by do niego jako do świadka to nie ma takich samych procedur, jeśli uznaliby go jako przestępce. Ale na początku jest przesłuchiwany w roli świadka. W trakcie trwania sprawy i orzeczenia, że popełnił przestępstwo wtedy dopiero przestaje być świadkiem, tylko sprawcą czynu karalnego na podstawie kodeksu.

Również mnie ciekawi co to była za nisza, skoro wszystkie oficjalne pytania z egzaminu na prawo jazdy są dostępne w internecie.


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - rachman - 22-04-2016 21:20

Procedury procedurami i wiem ze się różnią ale co to zmienia w tym co napisałem bo nie do końca zrozumiałem co masz na myśli? Kogokolwiek by sobie wymyślili że podejrzewają to mogą zrobić co napisałem. Oczywiście takie sytuacje to raczej w innych przypadkach bo tu raczej mniejszy kaliber i zrobiłoby się za głośno gdyby skorzystali z tego Wink

Jak na razie wezwania nie ma więc nie wiemy czy będzie wezwany na świadka, czy sprawa toczy się w sprawie czy przeciwko więc darujmy sobie już gdybanie. Na świadka wcale nie muszą go wzywać choć zazwyczaj to się praktykuje ze względu że świadek nie ma prawa zatajać/kłamać itd. natomiast oskarżony to już ma prawo się bronić nawet zmieniając zeznania co w przypadku świadka jest już nawet karalne.


RE: Policja, problem proszę o pomoc! - hangarnabronie - 22-04-2016 21:40

@rachman
Dobra, wolę zakończyć szybciej ten offtop niż się zacznie. Dopowiem każdy policjant musi stosować się do procedur zależnych od danej sytuacji, są one jasno określone. Z tego co mi wiadomo jest tak jak ja napisałem, ale też nie twierdzę, że się mylisz. Tak czy siak jestem ciekaw co dalej z tą sprawą będzie.