Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak odzyskać numer PSC? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak odzyskać numer PSC? (/Temat-Jak-odzyskac-numer-PSC-132180)



Jak odzyskać numer PSC? - Fsociety - 21-04-2016 08:27

Cześć,

Mam szybkie pytanko, otóż jakoś z miesiąc temu dokonałem zakupu pewnej gry na Steam po przez PaySafeCard, lecz nie wykorzystałem wszystkich środków znajdujących się na tej karcie, więć chciałem tą resztę pieniędzy teraz wykorzystać...
...niestety jest mały problem, gdyż zgubiłem gdzieś ten kod PSC i teraz pytanie...

Czy mogę jakoś poznać ten kod? Po przez Steam?


RE: Jak odzyskać numer PSC? - iPlusOfficial - 22-04-2016 23:39

Ja zawsze robie .txt i tam mam kody psc ;p Na 95% tego kodu nie znajdziesz, chyba że nie jestem dobrze poinformowany. Wink


RE: Jak odzyskać numer PSC? - makecash - 23-04-2016 00:10

Zobacz może na steam są jakieś logi o płatnościach i akurat będzie podane jakiego kodu użyłeś, lecz wątpie w to... Możesz też zobaczyć email od steam z płatnością, ale też wątpię, że tam się dowiesz...


RE: Jak odzyskać numer PSC? - sulliwan93 - 23-04-2016 00:30

Tak jak up napisał. Moim zdaniem nie ma szans odzyskania kodu. Możesz ewentualnie pisać do supportu psc mając jakieś dane od steam po zakupie.


RE: Jak odzyskać numer PSC? - iPlusOfficial - 23-04-2016 00:40

Wątpię, żeby steam przechowywał kody PSC


Jak odzyskać numer PSC? - Artinesse - 03-03-2018 13:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.