Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cross ! Kolejny temat. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Cross ! Kolejny temat. (/Temat-Cross-Kolejny-temat-13218)

Strony: 1 2 3


Cross ! Kolejny temat. - Czarny767 - 08-09-2010 16:23

Cześć,mam prośbę doradźcie mi w kupnie Cross'a. Po długim namyśle wybrałem jednak cross'a. I jeszcze mam pytanie czy da się np : w 80-tce zrobić blokadę na 50 ,i żebym mógł nim jeździć po mieście.


RE: Cross ! Kolejny temat. - Daminn - 08-09-2010 16:26

Wydaje mi się że mówisz raczej o supermoto. Polecam Derbi Senda'e. Blokady na pojemność nie zrobisz O.o. I zdecyduj się w końcu co chcesz kupić ;P


RE: Cross ! Kolejny temat. - kreatywny - 08-09-2010 16:29

po co chcesz robić blokade w 80 na 50 ?
pewnie będziesz jeździć na kartę a jeśli chcesz legalnie to kup sobie dobre 50 ccm a nie baw się w blokady itp.
ja osobiście z crosów polecam Kawasaki KMX 125ccm bo mialem przyjemnośc jeździć i nieźle lata. bo jeśli chcesz naprawde bardzo sprawnie poruszać się w trudnym terenie slabsze odpadają. no ale na karte tym nie pośmigasz. i sprecyzuj czy chcesz do 50 ccm oraz czy ma to być cross czy super moto czyli taki cros w specyfikacji ulicznej ;]


RE: Cross ! Kolejny temat. - Czarny767 - 08-09-2010 16:47

Czym się różni supermoto od crossa?


RE: Cross ! Kolejny temat. - kreatywny - 08-09-2010 16:51

cross to motor typowo w teren czyli opony masz z klockami żeby dobrze terenu trzymały zawieszenie jest w miarę miekkie i jest wysoki, a super moto to taki cros ale przystosowany na ulice czyli opony tzw. " sliki " czyli gładkie z małym bierznikiem aby dobrze trzymały się asfaltu zawieszenie najczęsciej jest niższe i utwardzone


RE: Cross ! Kolejny temat. - Czarny767 - 08-09-2010 16:53

To ja chyba wybiorę cross'a Smile Tylko chciałbym żeby była 50,bo chciałbym na karcie motorowerowej jeździć. Chyba ,że da się łatwo blokadę zrobić.


RE: Cross ! Kolejny temat. - kreatywny - 08-09-2010 16:57

w motorze z pojemnościa 80 nikt normalny blokady do 50 ccm nie zrobi więc sobie to odpuść
a co do motoru 50 ccm to ja wybieralbym między
-yamaha dt 50
-honda mtx
-derbi senda


RE: Cross ! Kolejny temat. - Lubelak - 08-09-2010 17:12

"opony masz z klockami " Kratka tak zwana
" sleeki czyli gładkie z małym bierznikiem" chyba miałeś na myśl "Sliki"


RE: Cross ! Kolejny temat. - kreatywny - 08-09-2010 17:34

nom racja więc jak już czarny 767 zdecyduje się na typ motoru i rodzaj to szerokości;p


RE: Cross ! Kolejny temat. - Czarny767 - 08-09-2010 17:38

Kurcze mam problem ,bo nie wiem jaki...
Wolałbym żeby był to nowszy,a nie taki jak np : yamaha dt 50