Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co wejść ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: W co wejść ? (/Temat-W-co-wejsc-132178)

Strony: 1 2


W co wejść ? - Dan!el - 21-04-2016 06:02

Cześć!
Myślałem kilka dni nad moimi planami które przedstawiłem wam w poprzednich tematach i teraz już stwierdziłem ze muszę określić w co wejść i na maksa sie tym zając bo takie ciagle robienie wszystkiego nic nie daje. W co polecacie mi teraz żeby wejść i sie wziąć za to zeby czerpać z tego jakieś pieniądze?


RE: W co wejść ? - Watoga - 21-04-2016 07:09

Zalezy od tego w czym sie czujesz najlepiej?
Miałeś coś w czym Ci szło w miare dobrze?
Masz kase na inwestycje czy wolisz bez inwestowania?

Możliwości są ogromne.
Poczytaj forum wybierz to co Ci najlepiej by odpowiadało i zacznij czytac poradniki znajdz mentora i działaj.

Jesli sam nie okreslisz sobie co chcesz robic dalej bedziesz robc wszystko a miec z tego grosze.


RE: W co wejść ? - dazy19 - 21-04-2016 07:12

Tak jak kolega mowi wyzej , wejdz w to co Ci idzie najlepiej Smile

Na dzien dzisiejszy polecam najbardziej budowanie wlasnych aplikcji Smile


RE: W co wejść ? - Dzipsiok87 - 21-04-2016 07:13

Jak Ci wczoraj pisałem Smile W to co chcesz. Poczytaj o tym o tamtym... MLM juz wiesz co to więc poczytaj teraz o innych sposobach. Jak masz pieniądze to inwestycje jakieś jak nie to możesz w Revshare wystartowac.


RE: W co wejść ? - dariuszxdd - 21-04-2016 09:59

RevShare Bez wkładu... ? facepalm


RE: W co wejść ? - Dzipsiok87 - 21-04-2016 10:11

Dariusz oczywiscie Smile Znam dużo takich osób i w tym ja np Smile w 3 miesiące od 0 zbudowałem 10 tys do wypłaty. Jak zaczynałem w revshare bo wcześniej to MLM. Są dwa rodzaje ludzi w Revshare czyli Ci co wkładają i Ci co wyjmują bo inni wkładają.


RE: W co wejść ? - Pakula - 21-04-2016 10:11

(21-04-2016 09:59)dariuszxdd napisał(a):  RevShare Bez wkładu... ? facepalm

taaa to jak czekanie na emeryturę Big Grin


RE: W co wejść ? - Dzipsiok87 - 21-04-2016 10:15

No tak tak szczególnie jak ktoś nie wie jak budować biznes...


RE: W co wejść ? - full2000 - 21-04-2016 13:41

Zabierz się za ppi. Dodatkowo klikaj reklamy w mxrevshare, z czasem możesz zainwestować Smile


RE: W co wejść ? - todek78 - 22-04-2016 07:19

(21-04-2016 10:11)Dzipsiok87 napisał(a):  Dariusz oczywiscie Smile Znam dużo takich osób i w tym ja np Smile w 3 miesiące od 0 zbudowałem 10 tys do wypłaty. Jak zaczynałem w revshare bo wcześniej to MLM. Są dwa rodzaje ludzi w Revshare czyli Ci co wkładają i Ci co wyjmują bo inni wkładają.

Z całym szacunkiem, ale ja nie podjął bym się współpracy z kimś kto sam nie włoży grosza w program a promuje go. Dla mnie podstawą jest to, że osoba pokazująca mi program sama mu zaufała i zainwestowała Smile
Chyba, że po prostu miałeś szczęście i trafiło Ci się kilka osób z reklam, bez wiedzy o tym, że Ty nic nie włożyłeś, no i się dorobiłeś na prowizjach - miałeś po prostu szczęście Smile