Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FastLead (/Forum-FastLead-406)
+---- Wątek: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! (/Temat-Fastlead-pl-platforma-afiliacyjna-z-odnowieniami-132148)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - maniek250 - 30-09-2016 16:18

@[Fastlead.pl] Właśnie odkryłem że świetna u was konwersja Big Grin i mam pytanie jak jest z wypłatami ? tj. ile sie czeka ? ile wypłat można zlecić w miesiącu ?


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 30-09-2016 16:34

(30-09-2016 16:18)maniek250 napisał(a):  @[Fastlead.pl] Właśnie odkryłem że świetna u was konwersja Big Grin i mam pytanie jak jest z wypłatami ? tj. ile sie czeka ? ile wypłat można zlecić w miesiącu ?

Wypłaty realizujemy niezwłocznie jeszcze tego samego dnia. Wypłacamy od 50 zł. Poza tym nie ma żadnych ograniczeń Smile


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - fusek - 02-10-2016 19:20

(30-09-2016 16:34)Fastlead.pl napisał(a):  
(30-09-2016 16:18)maniek250 napisał(a):  @[Fastlead.pl] Właśnie odkryłem że świetna u was konwersja Big Grin i mam pytanie jak jest z wypłatami ? tj. ile sie czeka ? ile wypłat można zlecić w miesiącu ?

Wypłaty realizujemy niezwłocznie jeszcze tego samego dnia. Wypłacamy od 50 zł. Poza tym nie ma żadnych ograniczeń Smile

popracujcie nad statystykami bo sa ubogie.
fajnie byloby wiedziec co jest lead a co odnowienie.
no i zrodlo by sie przydaloWink


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 03-10-2016 09:07

(02-10-2016 19:20)fusek napisał(a):  popracujcie nad statystykami bo sa ubogie.
fajnie byloby wiedziec co jest lead a co odnowienie.
no i zrodlo by sie przydaloWink

Statystyki są całkiem nieźle rozbudowane. Jeśli masz jakąś wizję na urozmaicenie ich, napisz do nas prywatnie. Przemyślimy Twoją sugestię Smile

Jeśli chodzi o informację, czy wpada lead czy odnowienie. Taka informacja pojawia się w panelu użytkownika w zakładce "Historia zarobków".

Co do źródła, to proponujemy aby przy generowaniu linka opisywać skąd linki czerpią ruch. Bardzo możliwe, że w najbliższym czasie wprowadzimy, aby źródło leadów wyświetlało automatycznie Wink


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 18-11-2016 16:52

Nowe metody rozliczeń!

Chcesz otrzymać przelew natychmiastowo (w zamian za prowizję 5%) lub rozliczyć się na umowę o dzieło?

Od tego tygodnia to możliwe!

Odświeżyliśmy nasz panel rozliczeń, dzięki czemu łatwo i szybko można dokonać wypłaty swoich środków w sposób najbardziej Ci odpowiadający!


Dodatkowo odświeżyliśmy również nasze statystyki - teraz jest nie tylko ładnie, ale i czytelnie!

Zachęcamy do skorzystania z naszej sieci!


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - EasY. - 06-12-2016 10:27

Po pierwszym dniu jestem zadowolony. Administracja otwarta na propozycje, szybki i sprawny kontakt, szybkie przelewy. Testujac trzy serwisy ten wypadł najlepiej. Jak wszystko się utrzyma w takim stanie jak jest to zostaje tu na dłużej. Na tą chwilę zachęcam wszystkich na fastlead Wink
A tu efekt pracy przez 5h z dnia wczorajszego
[Obrazek: Screenshot_2016_12_06_10_13_06.png]


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 06-12-2016 10:36

@EasY.

Bardzo się cieszymy, że zarejestrowałeś się u nas i zaczynasz działać.

Gratulujemy świetnego wyniku!

Jednocześnie zachęcamy innych do rejestracji i współpracy z nami Smile


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Maciejoss20 - 02-01-2017 16:38

Te statystyki wyglądają jak kopia Leadnow i osoba specjalnie rejestrująca się, aby napisać opinie jest tak jakoś trochę podpadająca Tongue


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 02-01-2017 16:44

@[Maciejoss20]

Nasze statystyki są ładniejsze Smile


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - szymon1051 - 02-01-2017 22:47

Ktoś korzystał jak na tle konkurencji?