Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FastLead (/Forum-FastLead-406)
+---- Wątek: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! (/Temat-Fastlead-pl-platforma-afiliacyjna-z-odnowieniami-132148)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - malpa2 - 07-09-2016 11:12

czy macie programy pod zagranice? Że jak ktoś wejdzie np z norwegii czy niemiec to też naliczy kase jeśli wyślą smsa czy zrobią oferte jak w ppa?


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 07-09-2016 11:27

Obecnie nie oferujemy zagranicznego ruchu. Aczkolwiek pracujemy nad tym Wink


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - malpa2 - 07-09-2016 14:08

To fajnie by było, bo zamierzam Was potestować Smile


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 07-09-2016 14:14

Cieszy nas to niezmiernie. Obecnie jest to jeden z naszych top wdrożeń, więc w niedalekiej przyszłości pojawi się ta pożądana przez Was możliwość Wink


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 08-09-2016 17:34

Drodzy Partnerzy!

Do naszej oferty dodaliśmy nowy program - bon odzieżowy! Życzymy wysokiej konwersji!


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Cromiell - 10-09-2016 21:43

Wracam do domu, sprawdzam co jest grane a tu od godziny 14:00 gateway i-payment leży i kwiczy. Co się z nim dzieje? Straciłem sporo klientów biorąc pod uwagę że dziś jest sobota i z pewnością tych strat nie odzyskam. Sprawdziłem również inne configi i ogólnie i-payment nie wyświetla ramki - totalnie się wyłożył.

Kolejna sprawa. Gdzie się podziały 3 leady z dzisiaj? Proszę o dokładnie sprawdzenie rejestracji. Specjalnie zrobiłem sobie dzisiaj oddzielny config aby zobaczyć, czy konwersja się zgadza. W statystykach google mam 10 unikatowych wyświetleń strony po wypełnieniu subskrypcji (-1 z mojego wejścia testowego i jeszcze -1 za leada który poszedł ze starego cache na poprzedni config). To daje nam 8 unikalnych przekierowań, czyli po prostu 8 leadów. Gdzie zaginęły 3 leady? Konkretnie chodzi o:

[Obrazek: 3BHcXZd.jpg]


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 12-09-2016 09:05

Do wszystkich naszych partnerów, którzy używają bramki - gateway: niestety mieliśmy poważną awarię w związku z działaniem owego programu.
Lecz zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby nigdy się ona nie powtórzyła.

Odnośnie braku owych 3 leadów. Nigdy nie uciekaliśmy się do "akcji" ucinania leadów. Drogą rozmowy prywatnej z użytkownikiem Cromiell doszliśmy do porozumienia w sprawie rekompensaty za ową sytuację. Oczywiście została ona pozytywnie przyjęta Smile


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 29-09-2016 10:19

Nowy program - fejsodwiedzacz.pl !

Oddaliśmy w Wasze ręce nowy program - fejsodwiedzacz.pl. Życzymy udanego promowania na serwisach społecznościowych!


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - arek witczak - 29-09-2016 10:26

Całkiem ciekawy Wink


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 29-09-2016 10:28

Bardzo nam miło, że podoba się. Oczywiście zachęcamy do przetestowania go, jak również i inne nasze programy Wink