Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FastLead (/Forum-FastLead-406)
+---- Wątek: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! (/Temat-Fastlead-pl-platforma-afiliacyjna-z-odnowieniami-132148)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - fejQ - 05-05-2017 14:17

Ja swoje a wy swoje....

5dni na fatleadnow: 4 leady (1odnowienie jednorazowe)
5dni na firesub: 50-60leadowSmile (znacza czesc sie odnawia i wiecej niz jeden raz)

Serio nie widzicie roznicy?

Cala istota zarobku jest zalezna od wielu czynnikow.... Owszem a jednym z nich jest mozliwosc wpisania tytulu pliku czyli czego nie ma u Was

@pavi mowie o tych odnowieniach


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - max337 - 06-05-2017 09:31

Choćby fastlead cokolwiek Ci odpowiedział, Ty i tak wiesz swoje. Tak samo jest/było (wybierz sobie, które chcesz) na leadmore, firesub, eforsie - tak, mimo tego, że tutaj piszesz co innego, to na czacie na fs puaczesz o konwersję tak samo. Wszyscy są be, tylko fejQ jest cacy.

Przeglądając Twój profil raz napisałeś temat, że szukasz osób, z którymi pogadasz o opłacalności zarabiania na showup, a ledwie miesiąc później zakładasz kolejny temat, że chcesz być mentorem. Mentorem czego, skoro sam nie potrafisz zarobić na tym dobre pieniądze?
Żałosne...


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - fejQ - 06-05-2017 11:46

Max337 nigdy nie narzekalem na konwersje na leadmore, firesub... Na eforsie nawet konta nie mam. Co do fastlead to nie narzekam opierając się na moim widzi mi się, a na konkretnych liczbachWink poza tym nikt mi nie wmówi, że brak możliwości wpisania nazwy pliku nie wpływa w żaden sposób na zarobki


"Przeglądając Twój profil raz napisałeś temat, że szukasz osób, z którymi pogadasz o opłacalności zarabiania na showup, a ledwie miesiąc później zakładasz kolejny temat, że chcesz być mentorem. Mentorem czego, skoro sam nie potrafisz zarobić na tym dobre pieniądze?
Żałosne..."

Zalosna to jest Twoja umiejetnosc czytania ze zrozumieniem. Hmmm czego się z resztą spodziewać po kimś kto nie potrafi odmieniac przymiotników przez przypadkiWink Co do showup....nie wiem ile Ty klas ukonczyles ale zdaje się, że niezbyt wiele, ponieważ patrząc na to Twoją wypowiedź, wychodzi na to, że interpretujesz to w ten sposób, że do pewnego czasu nie zarabialem nigdy na Su, pewnego dnia chciałem zaczerpnąć opinii czy da się tam zarobić, a po miesiacu postanowiłem być mentorem.. Żałosne jest to jak rozumiesz treść pisaną najprostszym językiem. Dla Twojej informacji, swego czasu zarabiałem tam ładne pieniądze (czy ładne to kwestia indywidualna, dla mnie 3tys miesięcznie to ładna kwota). Z powodów "technicznych" przestałem tam zarabiać i po przerwie napisałem post, by dowiedzieć się czy da się tam jeszcze coś zarobić. Co do bycia "mentorem po miesiacu". Po pierwsze nie po miesiącu bo na su swego czasu zarabiałem znacznie dłuzej, a po drugie...mentorem? Czy w poscie którym rzekomo robię z siebie mentora napisałem, że chce nim być od tak? Napisalem wyraznie, ze poszukuje osób, które przetestują za mnie metody które praktykowałem dawniej. Czemu sam ich nie mogłem testować? Wyjaśniałem to każdemu zainteresowanemu... Wiec o jakim ty "mentorstwie po miesiacu" mówisz?

Ponadto jesteśmy w wątku w którym skupiamy się na rynku sms więc nie zbaczaj z tematu... Chcesz dyskutować odnośnie SU? Rób to w wątkach ku temu przeznaczonych, choćby w tym, gdzie jestem podobno samozwańczym mentorem z wielkim, bo aż miesięcznym doświadczeniem.


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - pavi - 06-05-2017 12:24

max337 - o kurde ale dałeś do pieca dla FejQ , aż ja to poczułem... nie za ostro trochę ?


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 06-05-2017 12:34

Prosimy o trzymanie się głównego wątku naszego tematu - dziękujemy Smile


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - przemo5050 - 30-05-2017 12:22

"-> A także lead za zapisanie - stawka 6zł za leada. W przypadku tej opcji, zliczamy również leady z pustego konta!"
Nadal to jest?


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 30-05-2017 12:28

@przemo5050

Niestety jakiś czas temu, w wyniku zaistniałej na rynku sub sms sytuacji, zostaliśmy zmuszeni przez operatorów do wyłączenia usługi za zapisanie. Obecnie jedyne dostępne usługi to odnowienia za 3 PLN z rebillowaniami co 3 dni oraz za 7,50 PLN z rebillowaniami co środę, gdzie płacimy za każdy zbillowany sms, więc użytkownik musi mieć środki na koncie.

Zachęcamy to przetestowania naszych usług Smile


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 07-06-2017 15:42

Powróciły leady za zapisanie !!!

Na Waszą prośbę dzisiaj przywróciliśmy leada za zapisanie. Koszt takiego leada wynosi 6 PLN. Żeby takiego uzyskać, wystarczy, że użytkownik poprawnie zapisze się na subskrypcję.

Jednocześnie wciąż są dostępne nasze leady z odnowieniami na stawkach 3 PLN (odnowienia co trzy dni) i 7,50 PLN (odnowienia co środę). Wybór usługi, jaką będziecie promować, należy do Was.


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - loloisback - 07-06-2017 16:15

Wystarczy samo zapisanie czy obciazenie tez?


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 07-06-2017 16:29

Niestety nie udało nam się tego wywalczyć z operatorami, tak więc w momencie przyjścia smsa billującego dopiero zaliczany jest lead. Jednak, żeby Wam się opłacało działać na tej usłudze, ustaliliśmy pewny kompromis z operatorami i parę kluczowych aspektów odnośnie obostrzeń zliczania leadów zostało zniesionych. Dlatego konwersja powinna być wyższa niż na zwykłym subie.