Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FastLead (/Forum-FastLead-406)
+---- Wątek: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! (/Temat-Fastlead-pl-platforma-afiliacyjna-z-odnowieniami-132148)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - pavi - 02-05-2017 17:24

★Fastlead.pl★ serio nie można to ukryć w zakładce czytaj regulamin , albo coś ? Według mnie tak jak wygląda teraz jest wręcz tragicznie. Co myślą o tym inni użytkownicy?


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - fejQ - 02-05-2017 20:03

@pavi inni uzytkownicy siedza na innych serwisach.


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - pavi - 02-05-2017 22:07

(02-05-2017 20:03)fejQ napisał(a):  @pavi inni uzytkownicy siedza na innych serwisach.

czyli co zobaczyli łeeee Panie daj Pan spokój co to za kicha i poszli sobie pokerface


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 04-05-2017 10:00

Tak jak już wspomnieliśmy - taka forma stopki musi póki co zostać.
My niestety nie możemy na ten moment z tym nic zrobić.


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - pavi - 04-05-2017 21:28

rozumiem a jak się zmieniła konwersja globalna. tzn proszę bez czarowania po prostu ile % spadła ilość zapisów po pojawiniu się tej informacji.


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - fejQ - 05-05-2017 06:54

@pavi przecież to oczywiste, z FastLeadNow ci odpisze, ze to nie ma wplywu na konwersje i nie zauwazyli zadnych spadkow Wink a tak w ogole ta stopka na wierzchu jest tak wywalona tylko w pustej ofercie a w gotowych LP masz normalnie jeszcze Wink


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 05-05-2017 08:32

Konwersja globalna zależy od wielu czynników, nie sposób sprowadzić to wszystko do jednego.

Dodatkowo dochodzi sam fakt różnych sposobów promocji przez naszych Partnerów.
To co działa u innych, nie musi działać u pozostałych, mamy rację Panie fejQ? Wink


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - fejQ - 05-05-2017 13:09

Zgodzę się z jednym zdanem "to co działa u innych, nie musi działać u pozostałych". Tylko to zdanie interpretuje inaczej niż Wy a mianowicie "to co działa na FireSub, nie musi działać na FastLeadNow"

Dziwne troche , ze przez 5dni testowania Was bo zmianie modelu platnosci wpadlo mi lacznie 4 leady podczas gdy na FS dziennie wpada mi ok 10-12. Przy tej samej niszy, tym samym targecie i metodzie promocjiWink

Wspollprace z FastLeadNow zakonczylem definitywnie! Wejde jedynie na chwile mam 46zl i mi brakuje do wyplaty


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 05-05-2017 13:23

Przez 5 dni, to troszkę niedziwne, że słabo wpadało, gdyż odnowienia nie zdążyły nawet powpadać.
Każdy wie, że im dłużej się działa na nich, tym lepiej.
Niektórzy w naszym serwisie mogą poszczycić się odnowieniami praktycznie sprzed 10 miesięcy, gdyż działali na nich przez 2-3 miesiące i to na starych usługach, za znacznie niższą stawkę niż obecnie dostają za nie.

Tak jak już poprzednio wspomnieliśmy, cała istota zarobku jest zależna od wielu czynników Smile


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - pavi - 05-05-2017 14:15


ale masz na myśli puste ( bo tu było cos dziwnego) czy te leady co są teraz po 3 zł ? b odo momentu wyskakiwania tego szitsu to powiem ,ze nie najgorzej to było.