Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FastLead (/Forum-FastLead-406)
+---- Wątek: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! (/Temat-Fastlead-pl-platforma-afiliacyjna-z-odnowieniami-132148)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Miedziany - 12-04-2017 18:52

fejQ tylko to że wcześniej miałem konwersje 15%, nie oznacza że dzień w dzień tak dobrze będzie.. Sam nie raz miałem konwersję 15-30 %, raz 2 % a czasem 0%. Tu nie ma nic pewnego że każdy dzień będzie owocny Big Grin


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Lerum - 12-04-2017 19:20

(12-04-2017 18:52)Miedziany napisał(a):  fejQ tylko to że wcześniej miałem konwersje 15%, nie oznacza że dzień w dzień tak dobrze będzie.. Sam nie raz miałem konwersję 15-30 %, raz 2 % a czasem 0%. Tu nie ma nic pewnego że każdy dzień będzie owocny Big Grin

Masz w 100% rację. Tylko że sprawa zaczyna się robić nieciekawa, gdy jest to kilkanaście różnych nisz (w większości co najmniej top5 w Google) i nagle statystyki zaczynają wyglądać tak jak wczoraj i dzisiaj (11 i 12), akurat po wprowadzeniu zmian Big Grin

[Obrazek: Beztytulu_aareahp.png]


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 13-04-2017 10:16

@Lerum

Wyświetlanie wejść z bramki płatności w panelu użytkownika nadal jest opóźnione, za co bardzo przepraszamy. Nasz technik stara się to jak najszybciej poprawić.


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - krystianobux - 13-04-2017 13:00

(13-04-2017 10:16)Fastlead.pl napisał(a):  @Lerum

Wyświetlanie wejść z bramki płatności w panelu użytkownika nadal jest opóźnione, za co bardzo przepraszamy. Nasz technik stara się to jak najszybciej poprawić.

Mam nadzieje, że zliczanie leadów tak samo jest opóźnione.
Wszystkie leady wczorajsze i dzisiejsze zostaną zwrócone i dodane do kont po zliczeniu wszystkiego?


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 13-04-2017 14:00

@krystianobux

Leady zliczają się poprawnie. Co najmniej dwóch operatorów miało wczoraj i dziś rano awarię i z tego, co nam wiadomo sieć PLAY jeszcze się z nią nie uporała. Wszystkie opóźnione leady, które wpłyną od operatorów, zostaną oczywiście doliczone.


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - krystianobux - 13-04-2017 14:47

(13-04-2017 14:00)Fastlead.pl napisał(a):  @krystianobux

Leady zliczają się poprawnie. Co najmniej dwóch operatorów miało wczoraj i dziś rano awarię i z tego, co nam wiadomo sieć PLAY jeszcze się z nią nie uporała. Wszystkie opóźnione leady, które wpłyną od operatorów, zostaną oczywiście doliczone.

1.Mam rozumieć że cała reszta sieci działa poprawnie oprócz play?
2.Jaki maxymalny czas mają operatorzy na zwrócenie opóźnionych leadów?
3.Kiedy mogę się ich spodziewać na swoim koncie ?

Miejmy nadzieje że nie znikną gdzieś te leady. Codziennie po ok 30 leadów a wczoraj/dziś - 5/4.


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Aleksy Zieliński - 13-04-2017 15:07

(13-04-2017 14:47)krystianobux napisał(a):  Miejmy nadzieje że nie znikną gdzieś te leady. Codziennie po ok 30 leadów a wczoraj/dziś - 5/4.

A wcześniej czasami nie zarabiałeś na stawce 6pln? Jeżeli tak, to musisz to przyjąć na klatę, że już nie będzie tak jak dawniej Big Grin 6 pln zliczało z pustego konta, a uwierz mi, że różnica jest OGROMNA.


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 13-04-2017 15:10

@krystianobux

1. Nie wiemy, czy pozostałe sieci naprawiły awarię. Wiemy na pewno, że PLAY jeszcze nie.
2. Nie ma żadnego z góry ustalonego czasu maksymalnego, do jakiego operatorzy muszą zwrócić leady. To zależy tylko od nich. Najczęściej ma to miejsce wtedy, kiedy awaria zostanie usunięta.
3. Jak tylko operatorzy przyślą nam leady, nasz system je zlicza i przyznaje. Przypominamy, że leady z rebillowań są zliczane o godz. 13:00 i 23:00.

W momencie, gdy partner działał na usłudze zapisanie, a później została ona przepięta na odnowienia, wyniki mogą być przez kilka z dni słabsze z racji tego, że nie każdy zapisujący się użytkownik ma wystarczające środki na koncie. Oczywiście jeśli się nie wypisze, sms billujacy dotrze do niego wtedy, kiedy doładuje konto, więc pierwszy lead z konkretnego subskrybenta może wpaść nawet po kilku dniach. Najlepsze wyniki na odnowieniach powinno być widać już po kilkunastu dniach.


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Maciejoss20 - 13-04-2017 16:34

Coś czuje, że jutro rano będzie płacz bo nie wpadło nic, albo parę leadów.


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 14-04-2017 10:53

Operatorzy właśnie przekazali nam zaległe odnowienia. Powinniście je już widzieć w swoim panelu.