Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FastLead (/Forum-FastLead-406)
+---- Wątek: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! (/Temat-Fastlead-pl-platforma-afiliacyjna-z-odnowieniami-132148)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Lerum - 12-04-2017 10:54

FastLead, Wasza platforma jest dla użytkowników, czemu więc Wasz FastLeadowo-LeadNowo support tak zlewczo traktuje swoich partnerów? Nie znam nikogo kto by dogadał się z Wami o jakąś zmianę, poprawkę, lub indywidualne rozwiązanie. Jeśli ktoś taki istnieje to prosiłbym o zgłoszenie się, chciałbym poznać sekret tego szczęściarza.
Platformę macie w porządku (chociaż i tak przydałoby się parę zmian, ale przymykam na to oko), nie rozumiem jednak Waszego podejścia. "Nie stwierdziliśmy nieprawidłowości, ale się temu przyjrzymy", "Problem został już naprawiony" (a w rzeczywistości nadal występuje), "Zajmiemy się Pana rozwiązaniem jak najszybciej" i wiele innych tekstów, które ciągle się powtarzają. Od ponad miesiąca czekam na naprawienie nie wyświetlającego się widgeta w FireFoxie i mimo wielu przypomnień cisza. Jeszcze dłużej czekam na indywidualne rozwiązanie, które koniec końców z braku odpowiedzi sam wprowadziłem w niecałą godzinę. Takich sytuacji było więcej. Rozumiem, że liczy się zarobek, ale z takim podejściem coraz więcej stałych partnerów będzie od Was odchodziło. Zainwestujcie trochę czasu i pieniędzy w skompletowanie odpowiednich ludzi, którzy będą się zajmowali problemami i rozwiązywali je szybko.

Podejrzewam, że nie jestem jedynym, który ma takie przemyślenia. Mam nadzieję, że osoby niezadowolone z supportu dołączą swój głos. Może coś się wtedy zmieni Smile


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 12-04-2017 11:13

@Lerum

Nasz support pomaga jak tylko może, ale wszelkimi naprawami/poprawianiem/wprowadzaniem nowych rozwiązań zajmuje się dział techniczny, support nie ma dostępu do tego typu rzeczy.

Wszystkie Wasze prośby są natychmiast przekazywane właściwym osobom. Mamy jednak bardzo wiele sugestii i próśb od Was i nie jesteśmy w stanie wprowadzić wszystkich "od ręki", tym bardziej, że cały czas wprowadzamy zaplanowane przez nas (a w ostatnim czasie także i te nieplanowane, ale konieczne) zmiany w serwisie. Wielu z Waszych rozwiązań nie da się zrobić w 5 minut, choć może się wydawać, że to tylko prosta, drobna zmiana.

Każda wasza prośba, sugestia itp. jest przez nas rozpatrywana i w miarę możliwości wprowadzana najszybciej, jak się da. Prosimy jednak o cierpliwość, gdyż wymaga to czasu i pracy całego naszego zespołu.


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - fejQ - 12-04-2017 12:19

Wpadł komuś z Was jakiś lead po tej "przemianie" ? Ja ku.wa od rana siedze i na ok 70 wejsc mam 0leadów. Co zwykle mialem konwersje ok 15%. Ja rozumiem ze wczesniej zliczali z pustych kont ale nie wierze ze na 70 wejsc nie trafil sie ani jeden jelen ktory mial cos na koncie


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Lerum - 12-04-2017 13:11

(12-04-2017 12:19)fejQ napisał(a):  Wpadł komuś z Was jakiś lead po tej "przemianie" ? Ja ku.wa od rana siedze i na ok 70 wejsc mam 0leadów. Co zwykle mialem konwersje ok 15%. Ja rozumiem ze wczesniej zliczali z pustych kont ale nie wierze ze na 70 wejsc nie trafil sie ani jeden jelen ktory mial cos na koncie

Ta sama sytuacja u mnie. Z tym, że dzisiaj 4 wejścia, a przez ostatnie dwa tygodnie było średnio 200 dziennie.

@FastLead, cały czas ta sama gadka. Rozumiem, że macie dużo na głowie, ale jako Wasz partner oczekuję chociażby informacji, że coś zaczęliście działać, albo że zrobicie to do konkretnego dnia. Proszę o konkrety, a nie ogólniki. Jeśli to wina działu technicznego, to dlaczego wciąż on funkcjonuje i niszczy Wam reputację? Prośba o indywidualne rozwiązanie (takie samo jak do Was) została w treepay zrobiona jeszcze tego samego dnia. A na pewno mają więcej partnerów i próśb o pomoc i rozwiązania, niż Wy.


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 12-04-2017 13:43

Wejścia z bramki płatności są zaliczane z opóźnieniem, za co przepraszamy. Żadne jednak ni giną i je zobaczycie.

Leady z odnowień są przyznawane za faktyczne pobranie płatności. Jeżeli komuś po zmianach liczba leadów drastycznie spadła, znaczy, że subskrybenci, którzy dotąd się zapisywali, nie mieli faktycznie żadnych środków na koncie.


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - fejQ - 12-04-2017 13:46

Na 93 wejscia nikt nie mial na koncie? Wczesnej przy tylu wejsciach mialem ok 12-14 leadow i wszyscy mieli niby puste konto wtedy?


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - sprzetok - 12-04-2017 13:55

fejQ z ciekawosci skąd wiesz ze wogole ktoś wpisał numer telefonu itp ? rozumiem 93 osoby weszly na strone ale skad wiesz ze wogole chcialy wyslac sms /podac numer itp ? masz jakis skrypt ktory czyta czy ktos np wpisal numer telefonu i kliknal dalej itp ?


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - fejQ - 12-04-2017 13:59

Taka pewnosc ze na niszy jaka mam od roku mam prawie zawsze konkwersje ok 10-15% a teraz 0 przy liczbie wejsc jaka mam przewaznie


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Lerum - 12-04-2017 14:49

Jak zwykle głową w mur, cokolwiek ktoś nie napisze negatywnego to jest pominięcie większości argumentów i odpowiedź, że będzie okej.

Swoją drogą - serio? "Nabywam"?

[Obrazek: nabywam.png]


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 12-04-2017 15:35

fejQ - nie znamy Twojego przypadku, ale możemy zdradzić, że w przypadku części Partnerów działających na zapisaniu w istocie ruch był tak słaby, że mało kto miał środki na koncie na powitalny SMS.

Lerum - taki przypadek pojawia się na żądanie jednego konkretnego operatora w przypadku numerów obsługiwanych przez tegoż.