Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FastLead (/Forum-FastLead-406)
+---- Wątek: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! (/Temat-Fastlead-pl-platforma-afiliacyjna-z-odnowieniami-132148)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Koja - 02-01-2017 23:25

Powinna być dobra konwersja, bo zalicza puste leady Smile


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 03-01-2017 09:33

@Koja

Owszem, oferujemy najwyższą konwersję na rynku. Smile
Rozliczamy się rzetelnie z każdego leada.
Zapraszamy do testowania! Smile


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 03-01-2017 18:06

Drodzy Partnerzy!

Wraz z Nowym Rokiem przygotowaliśmy dla Was kilka nowych rodzajów wypłat:

- Umowa o dzieło
- Zasilenie portfela Bitcoin
- Przekaz pocztowy

Oprócz tego tak jak zawsze, można u nas wypłacić środki na podstawie rachunku - przelewem standardowym lub błyskawicznym.

Ufamy, że w ten sposób każdy będzie mógł wypłacać swoje zarobki w najwygodniejszy dla siebie sposób!


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 04-01-2017 16:26

Drodzy Partnerzy!

Przygotowaliśmy dla Was kolejną niespodziankę!

Od dzisiaj na odnowieniach obowiązują nowe stawki: 4,50 PLN z odnowieniami co pięć dni oraz 7,50 z odnowieniami co środę!
W ten sposób można zbudować stabilny, pasywny dochód.

Przypominamy, że wciąż obowiązuje u nas stawka 6 PLN za zapisanie.

Zapraszamy do testowania!


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - churel - 02-02-2017 01:15

Chciałbym się dowiedzieć czy Firma Fastlead.pl i Leadnow.pl ma tego samego właściciela bo aktualnie mam zamiar przenieść się z Leadnow i nie wiem czy jest sens Wink


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 02-02-2017 09:05

@[churel]

Mamy wspólnego, zagranicznego właściciela, poza tym jesteśmy konkurencyjnymi firmami. Jest to jedyny aspekt, który nas łączy.

Zachęcamy do działania! Smile


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - EasY. - 02-02-2017 09:26

(02-02-2017 01:15)churel napisał(a):  Chciałbym się dowiedzieć czy Firma Fastlead.pl i Leadnow.pl ma tego samego właściciela bo aktualnie mam zamiar przenieść się z Leadnow i nie wiem czy jest sens Wink
Jest sens, sam się przeniosłem i jestem bardziej zadowolony z ich usług. Konwersja lepsza niż u leadnow.


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - k.kopec997 - 02-02-2017 10:39

(02-02-2017 01:15)churel napisał(a):  Chciałbym się dowiedzieć czy Firma Fastlead.pl i Leadnow.pl ma tego samego właściciela bo aktualnie mam zamiar przenieść się z Leadnow i nie wiem czy jest sens Wink

również polecam fastlead Smile
moje ostatnie zarobki w tym serwisie: http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-12286


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - churel - 02-02-2017 17:08

Przeniosłem jeden mały serwis Smile potem ewentualnie przeniosę inne Wink


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 02-02-2017 17:39

@churel

Bardzo nas to cieszy! Serdecznie zachęcamy do działania z nami!