Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FastLead (/Forum-FastLead-406)
+---- Wątek: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! (/Temat-Fastlead-pl-platforma-afiliacyjna-z-odnowieniami-132148)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 20-04-2016 16:55

Fastlead - platforma afiliacyjna z odnowieniami!

Witamy!

Zapraszamy do zapisywania się na fastlead.pl - platformie afiliacyjnej oferującej Subskrypcję SMS z odnowieniami!

-> Z nami zarobisz za każde zbillowanie!
-> Oferujemy skuteczne programy do pobierania plików oraz bramki płatności/gatewaye (puste oferty).
-> Gwarantujemy sprawną obsługę oraz szybkie wypłaty!

Nasza oferta to:
-> Subskrypcja za 7,50zł z odnowieniami raz w tygodniu (w środy).
-> Subskrypcja za 3,00zł z odnowieniami co trzy dni. Stanowi ona ewenement w branży - jako jedyni oferujemy subskrypcję z odnowieniami, które mogą być naliczane każdego dnia, a nie w określone dni tygodnia!
-> Lead za zapisanie na stawce 6,00zł!
-> Druga subskrypcja (proponowana użytkownikowi od razu po pierwszej w zależności od wyboru 7,50zł lub 3,00zł). Pozwala uzyskać, aż 2 leady z jednego wejścia i znacznie poprawia konwersję.

Dodatkowo za polecanie serwisu innym użytkownikom, każdy otrzymuje prowizję w wysokości, aż 10% ich zarobku!

Nie czekaj, już teraz zacznij z nami zarabiać!
Wejdź na fastlead.pl

Kontakt z nami:
GG: 58962548
Skype: fastlead.pl
E-mail: [email protected]


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - rousen - 20-04-2016 21:37

Czy system zalicza puste leady? . Bo widzę że system wygląda całkiem dobrze


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - kaczor89 - 20-04-2016 22:59

Wygenerowałem link do programu doładowanie, niestety po wejściu w niego zostałem przekierowany na landing do pobierania - vshared.net. To chyba jakiś błąd...


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - patryk0407 - 20-04-2016 23:11

(20-04-2016 22:59)kaczor89 napisał(a):  Wygenerowałem link do programu doładowanie, niestety po wejściu w niego zostałem przekierowany na landing do pobierania - vshared.net. To chyba jakiś błąd...

jak masz neta Orange to tak jest Smile

PS. Wszystko jak leadnow, nawet regulamin podobny Smile


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 21-04-2016 09:07

(20-04-2016 21:37)rousen napisał(a):  Czy system zalicza puste leady? . Bo widzę że system wygląda całkiem dobrze

Zaliczamy tylko wpłaty. Za to - każdą wpłatę, nie tylko po zapisaniu się przez użytkownika.

Jeśli ktoś ma internet w orange, to faktycznie pokazuje mu się v-shared.

I dementujemy pogłoski, jakoby coś od kogoś ściągnęliśmy Smile.


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - JustinTime - 21-04-2016 09:13

yyy Strona bardziej wygląda jak program a nie panel administracyjny.. referencje fałszywe wtf... no ale zobaczymy Smile


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - shiks - 21-04-2016 10:01

TESTOWAŁ KTOŚ?

dodajcie opcje dodawania linków do plików real content


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 21-04-2016 10:10

(21-04-2016 10:01)shiks napisał(a):  TESTOWAŁ KTOŚ?

dodajcie opcje dodawania linków do plików real content

Dodamy Smile. Ale zaznaczę, że za pomocą naszego programu naprawdę można ściągnąć pliki Smile.


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - kaczor89 - 21-04-2016 13:07

(21-04-2016 09:07)Fastlead.pl napisał(a):  Jeśli ktoś ma internet w orange, to faktycznie pokazuje mu się v-shared.

A to dziwne, gdyż nie posiadam internetu w Orange, a mimo wszystko pokazuje mi się v-shared... Smile


RE: Fastlead.pl - platforma afiliacyjna z odnowieniami! - Fastlead.pl - 21-04-2016 13:09

(21-04-2016 13:07)kaczor89 napisał(a):  
(21-04-2016 09:07)Fastlead.pl napisał(a):  Jeśli ktoś ma internet w orange, to faktycznie pokazuje mu się v-shared.

A to dziwne, gdyż nie posiadam internetu w Orange, a mimo wszystko pokazuje mi się v-shared... Smile

A jaki masz?