Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy by tomekm - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy by tomekm (/Temat-Dziennik-pracy-by-tomekm-132144)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik pracy by tomekm - tomekm - 18-05-2016 23:13

PARTNER DISIGN


Trochę w ostatnich dniach się zdarzyło i to niestety same negatywne rzeczy. Pod koniec zeszłego tygodnia prokuratura zatrzymała dwóch właścicieli z Disign Partner. Są podejrzani o prowadzenie piramidy finansowej w internecie. Więcej szczegółów niestety nie ma, prokuratura od razu zamroziła konta i wpłaty jak i wypłaty są obecnie niemożliwe. Czekam na więcej informacji w tej sprawie, liczę że sprawa dla inwestorów się dobrze zakończy ale może to potrwać bardzo długo jeżeli te zarzuty okażą się prawdziwe...

RECYCLIX


Tutaj na szczęście wszystko gra i buczy, zlecona wypłata w niedzielę, we wtorek już się pojawiła na koncie:

[Obrazek: Recyclix_5.jpg]

Wpłacone - 882 €
Wypłacone - 295,96 €


RE: Dziennik pracy by tomekm - manitugg - 18-05-2016 23:17

jak bym czytal swoje portfolio Smile
pzdr


RE: Dziennik pracy by tomekm - krutek90 - 18-05-2016 23:49

O tych kolesiach mówili w Teleexpressie. Ponoć przytulili 50 baniek Smile


RE: Dziennik pracy by tomekm - tomekm - 19-05-2016 09:49

Ja czekam na oficjalne info od prokuratury oraz na jakieś wyjaśnienia od prawników oskarżonych, póki co żadnych konkretów. Jeżeli faktycznie była to piramida finansowa to całkiem nieźle zbudowana bo do momentu zamrożenia kont wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku, nikt nie narzekał, wypłaty zawsze bardzo szybkie, kontakt b. dobry. Trwało to prawie 2 i pól roku, całkiem nieźle. Nie łudzę się, że całość odzyskam ale chciałbym jakąś część.


RE: Dziennik pracy by tomekm - Workis - 19-05-2016 23:38

Wszedłem w Twój temat z ciekawości jak sobie w disign-partner radzisz, no i na koniec dnia lekką "zaskoczkę" złapałem. Samemu stamtąd w listopadzie przy zmianie minimalnego wkładu się ewakuowałem.
Życzę Ci, żebyś jednak wkład odzyskał, a przynajmniej jego część. Nie ma co się oszukiwać - biznesy z oprocentowaniem na 70% w skali roku są zawsze bardzo, ale to cholernie bardzo ryzykowne, mam nadzieje, że jednak w tej sprawie się prokuratura myliła. Z 50 bańkami to media myślę, że przesadziły - taki był pewnie obrót w przeciągu całego trwania programu, obstawiam że jeśli już to zawineli nie więcej niż połowę tego. Jeśli rzeczywiście zawineli. No i pytanie czy jeśli to była piramidka, to co się stało z pieniędzmi - jak są już na Belize czy tego typu wysepkach, to nikt z pokrzywdzonych pieniędzy niestety nie zobaczy. Ciekawa sprawa jest taka, że 2 lata temu KNF się doczepił do właściciela DP i jakoś żadnych zarzutów prokuratura nie postawiła - wszystko było ok. Albo w takim razie KNF jest o kant dupy i się od niczego nie nadaje (albo jest skorumpowany Tongue), albo może jednak to nie była piramidka.
Życzę Ci tego drugiego. I ostrożności z Recyclixem (chociaż sam też tam jestem, ale z podejściem podobnym do Twojego Wink ).

pozdrawiam serdecznie


RE: Dziennik pracy by tomekm - tomekm - 20-05-2016 12:38

Ja natknąłem się na disign jakoś w listopadzie 2015, przez jakiś czas analizowałem wszystko, same pozytywne opinie, żadnych negatywnych, wypłaty bardzo szybkie więc na początku skromnie wszedłem. Pojawiały się w tamtym czasie informację, że w obecnym systemie mają pracować do końca 2016 i potem przejść niby na jakieś obligacje, tylko wcześniej muszą się z bankiem dogadać w sprawie kredytu. Wtedy mnie trochę poniosło, po prostu zaryzykowałem bo jeżeli podawają wprost informację o dacie zakończenia to mówię, że są warci zaufania, teraz to jak pewnie każdy z inwestorów żałuję tej decyzji. Oczywiście trzeba czekać na zakończenie śledztwa, nawet jak się okażę, że są czyści to program i tak się nie podniesie, będzie od razu lawina wypłat i nie wiem czy ktoś z większym kapitałem na nowo tam wejdzie, może jedynie Ci, którzy już są na plusie. Nie pozostaję nic innego jak czekać, zakończone kampanie reinwestuje dalej, bo i tak nic z tym nie zrobię.

RECYCLIX


Tutaj kolejna wypłata po dwóch dniach na koncie:

[Obrazek: Recyclix_6.jpg]

Wpłacone - 882 €
Wypłacone - 343,04 €


RE: Dziennik pracy by tomekm - tomekm - 24-05-2016 19:06

RECYCLIX


Otrzymałem w ostatnich dniach trochę prowizji od poleconych, całość przeznaczyłem na inwestycje i obecnie wygląda to tak:

[Obrazek: Recyclix_7.jpg]


RE: Dziennik pracy by tomekm - tomekm - 14-06-2016 15:55

RECYCLIX


Miałem mała przerwę więc czas zaktualizować portfolio, wypłata z 7 czerwca:

[Obrazek: recyclix_8.jpg]

Wpłacone - 882 €
Wypłacone - 423,46 €


RE: Dziennik pracy by tomekm - tomekm - 22-06-2016 14:59

RECYCLIX


Kolejna szybka wypłata:

[Obrazek: Recyclix_9.jpg]

Wpłacone - 882 €
Wypłacone - 512,08 €


RE: Dziennik pracy by tomekm - tomekm - 06-07-2016 15:07

RECYCLIX



[Obrazek: Recyclix_10.jpg]


Wpłacone - 882 €
Wypłacone - 618,88 €