Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie kupić najtaniej do.......... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gdzie kupić najtaniej do.......... (/Temat-Gdzie-kupic-najtaniej-do-132142)

Strony: 1 2


Gdzie kupić najtaniej do.......... - Pepe37 - 20-04-2016 16:04

Gdzie kupie najtaniej domene pl tak aby ustawić jej przekierowanie na mój blog

Co proponujecie az??


Może ktoś pochwali się doświadczeniem w tym zakresie


RE: Gdzie kupić najtaniej do.......... - dazy19 - 20-04-2016 16:06

Najlepiej za free od az wziac


RE: Gdzie kupić najtaniej do.......... - Pepe37 - 20-04-2016 16:12

tzn - założyc u nich konto i jak darmową domene ,,kupić" i da się ją przekierować??


RE: Gdzie kupić najtaniej do.......... - Pan Inwestor - 21-04-2016 11:15

Najtaniej kupisz na nazwa.pl a zanim skończy Ci się okres rozliczeniowy (minie rok) to przenieś do OVH (tam odnowienie to 49,99 PLN Brutto) a konkurencja liczy sobie czasem nawet 2x tyle. Sam tak robię od dawna i polecam ten system :-) Ewentualnie od razu zakup w OVH za 12,99 PLN Brutto za pierwszy rok.


RE: Gdzie kupić najtaniej do.......... - Pepe37 - 21-04-2016 15:50

(21-04-2016 11:15)Pan Inwestor napisał(a):  Najtaniej kupisz na nazwa.pl a zanim skończy Ci się okres rozliczeniowy (minie rok) to przenieś do OVH (tam odnowienie to 49,99 PLN Brutto) a konkurencja liczy sobie czasem nawet 2x tyle. Sam tak robię od dawna i polecam ten system :-) Ewentualnie od razu zakup w OVH za 12,99 PLN Brutto za pierwszy rok.


dziękuje za wyczerpującą odpowiedź

ostatnie pytanie: - po zakupie domeny odrazu z konta moge zrobić przekierowanie i będzie działać odrazu??


RE: Gdzie kupić najtaniej do.......... - Pan Inwestor - 21-04-2016 15:54

Zrobisz bez problemu a działać będzie w pełni dla każdego po upływie średnio 24-48 godzin (muszą się DNSy odświeżyć).


RE: Gdzie kupić najtaniej do.......... - Pepe37 - 21-04-2016 16:24

dzięki


RE: Gdzie kupić najtaniej do.......... - Pan Inwestor - 21-04-2016 17:28

AZ wysłało mi właśnie ofertę na 7 domen PL za 0 zł. Nie wiem tylko jak tam później z ich transferem w przyszłości, więc doczytaj.


RE: Gdzie kupić najtaniej do.......... - rachman - 21-04-2016 17:36

Duzi gracze dają domeny za free ale przy transferze trzeba opłacić normalne ceny. Radzę zajrzeć w regulamin promocji. Ostatnio przeglądałem właśnie tego typu promocje i wszędzie trzeba było przedłużyć choć raz bo jak się nie przedłuży a chce przenieść to normalną cenę się buli. Ceny przedłużeń są dość wysokie i jak ktoś chce na dłużej peelkę to taniej kupić po normalnej cenie ale z tańszym przedłużaniem gdzie indziej. Sam tak zrobiłem bo potrzebowałem na dłużej niż rok domenę...


RE: Gdzie kupić najtaniej do.......... - Pan Inwestor - 21-04-2016 17:43

W nazwa.pl nie ma problemu z przeniesieniem jeśli za pierwszy rok weźmie nie za 0 zł ale za 12pln z hakiem. Sprawdzone na sobie :-)