Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
EPN.Bz program partnerski Aliexpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: EPN.Bz program partnerski Aliexpress (/Temat-EPN-Bz-program-partnerski-Aliexpress-132141)

Strony: 1 2


EPN.Bz program partnerski Aliexpress - adik7276 - 20-04-2016 15:43

Helloł Idea

Od dłuższego już czasu korzystam z pewnego programu partnerskiego znanej platformy sprzedażowej jaką jest Aliexpress. Mówiąc o programie partnerskim tej strony nie mam na myśli Aliexpress Afillate o którym już ktoś pisał kiedyś na tym forum.

Korzystam z rosyjskiej strony partnerskiej EPN która oferuje prowizje za produkty zakupione z naszych linków, a konkretniej otrzymujemy 8,5 % prowizji z każdej zakupionej rzeczy z naszego linku.

Czyli gdy ktoś zrobi zakupy za 100$ to my otrzymujemy z tego 8,5 $. Mało? Tak się tylko wydaje bo w rzeczywistości na zakupy przez aliexpress sami polacy wydają niesamowite sumy każdego dnia o czym sam się bardzo szybko przekonałem. Korzystałem wcześniej z aliexpress afillate i jednocześnie z EPN o którym piszę powyżej. Co różni obie strony?

Co jest lepsze w EPN?

Nieco większa prowizja na EPN.
Nie ma opłaty 15 $ przy wypłacaniu pieniędzy.
Naliczenia natychmiastowe.
Można uzyskać większe naliczenia po osiągnięciu progu 9000 $
Szybkie wypłaty (na konto od 1000 $, na procesor płatniczy ePayments od 10 $ (opłata) - 0 $).


Warto się skupić teraz na wypłacaniu pieniędzy. Początkowo może być to wszystko kłopotliwe zwłaszcza gdy nie ma się osoby która możne wszystko wyjaśnić (tak jak było w mojej sytuacji lecz po ogarnięciu wszystkiego jest to strasznie łatwe)

Pieniądze najlepiej wypłacać na procesor płatniczy jakim jest ePayments (bynajmniej ja tak robie). Konto wystarczy założyć i zweryfikować, pieniądze wypłacane z EPN na ten procesor dochodzą w całości bez żadnych prowizji, pieniądze z ePayments można przelewać na konto bankowe w każdej chwili.

Z EPN pieniądze można przelewać również na konto bankowe jednak minimum to 1000 $ a opłata za przelew wynosi 0 $. Niektórzy wola zaczekać i wypłacić pieniądze na konto, ja jednak dla pewności wypłacam na bieżąco na e-Payments.


Wypłacalność strony jest sprawdzona wiele razy dlatego obaw nie ma, a dla potwierdzenia poniżej zamieszczam ostatni przelew który dostałem.

[Obrazek: 13abo3hcek8q.png]


Ile to zajmuje czasu i ile można zarobić? Osobiście na samym starcie, bez mentora, bez większego pojęcia miałem 200 dolarów po dwóch tygodniach czyli 800 zł. W skali miesiąca dało by to 1600 zł za pare godzin roboty.

I co najlepsze nie trzeba w to wkładać nawet złamanego centa. Po prostu rejestrujesz i działasz.


Co mogę powiedzieć więcej?

Jest to program dla osób cierpliwych czyli przykładowo dla takich którzy działąją w programach typu RevShare ponieważ na naliczenie pieniędzy ( gotowych do wypłaty) trzeba często czekać nawet do 2 miesięcy ale zazwyczaj jest szybciej.. Kto korzystał z aliexpress wie jak działa strona przy zamawianiu produktów. Jeżeli zamiawiasz produkt na stronie to dostajesz go w czasie od 10 do nawet 90 dni. Czyli oczywiste jest to że jak ktoś kupi produkt z twojego linku to twoja prowizja zostanie przerzucona do rubryki wypłaty dopiero jak kupujący zatwierdzi że otrzymał produkt.
EPN nie mógłby wypłacić pieniędzy zaraz po tym jak ktoś zakupi produkt bo przykładowo po miesiącu kupujący odebra swoją paczkę z poczty po czym okazuje się że jest coś uszkodzone i sprzedawca musi zwrócić pieniądze.
Dlaczego byś miał otrzymać prowizje za sprzedany produkt skoro transakcja zakupu została anulowana z jakiegoś powodu.

Jasne? Myślę że jest to oczywiste dlatego jeżeli ktoś zarabia w RevSharach to wie że pieniądze nie urosną z dnia na dzień do ogromnych kwot tylko trzeba czekać na naliczenia i tutaj jest podobnie. Przy systematycznym działaniu po około miesiącu do dwóch masz stałe pieniądze do wypłaty każdego tygodnia lub miesiąca. Też to przechodziłem żeby teraz móc wypłacać stale kiedy pieniądze przejdą z rubryki naliczeń do rubryki wypłat.

Jaki jest jeszcze jeden plus? Taki że linki zamieszczone w sieci potrafią generować pieniądze nawet przez pare miesięcy. Było tak w moim przypadku gdy miałem wyjazd i przez długi czas z programu nie korzystałem a pieniądze nadal się gromadziły. Bardzo istotne jest tutaj gdzie zamieszczać linki, w jakiej postaci i jak działać aby generować cyferki na koncie.



Myślę że teorii to by było na tyle, gdy coś sobie przypomnę to z pewnością edytuje post, a tymczasem zamieszczam linki do strony.

Standardowo czysty link i reflink. Dla moich poleconych oczywiście oferuje pomoc czyli instrukcje gdzie zamieszczać linki.

Czysty link chyba nie dobiera żadnego mentora więc jeżeli ktoś chce może rejestrować się z czystego. Do wyboru Rolleyes


reflink:

https://ali.epn.bz/?i=6cfeb


czysty:

https://ali.epn.bz/en/index.php


RE: Program Partnerski platfromy sprzedażowej ! Taaaaka kasa - urban07 - 21-04-2016 07:55

Było: http://zarabiam.com/Temat-epn-bz-Zarabianie-dzieki-Aliexpress-com-131374

A tak przy okazji: jak się z tego rozliczasz? Masz DG, czy tylko podatek odprowadasz(jaki)?


RE: Program Partnerski platfromy sprzedażowej ! Taaaaka kasa - trybulski - 19-05-2016 13:22

Było, było ale tamten gościu nabił sobie postów, zebrał poleconych i zniknął. A teraz twierdzi, że nie ma czasu.


RE: Program Partnerski platfromy sprzedażowej ! Taaaaka kasa - niewiemocochodzi - 23-05-2016 22:13

Hej, pisałam właśnie do tego pana, co wyżej wspomniany. Chciałam się poradzić odnośnie wypłaty pieniędzy. Próbuję ePayments, ale nie ogarniam rejestracji. Big Grin


RE: Program Partnerski platfromy sprzedażowej ! Taaaaka kasa - adik7276 - 08-06-2016 00:40

Też miałem trochę problemu z ogarnięciem wypłat i zweryfikowaniem wszystkiego jednak udało się szybko ogarnąć i pieniądze dochodzą zazwyczaj w pare dni, później z Epayments można słać dalej Smile

Jeżeli ktoś rejestruje się z mojego linku to proszę o kontakt na Priv. Widzę nowych poleconych którzy po rejestracji nie dali znaku życia, a myślę że szkoda opuścić temat zwłaszcza z gotowym przepisem na kase który oferuje Smile

Pozdrawiam,

Poniżej dowód drobnej wypłaty

[Obrazek: nr9u620oz9yg.png]


RE: Program Partnerski platfromy sprzedażowej ! Taaaaka kasa - niewiemocochodzi - 08-06-2016 14:14

Zrobiłam sobie drugie konto z refa Twojego. Big Grin
Piszę pw! I liczę na odpowiedź. Smile


RE: Program Partnerski platfromy sprzedażowej ! Taaaaka kasa - adik7276 - 09-06-2016 01:50

Nie dostałem żadnej wiadomości od Ciebie. Odezwij sie, pomoge Smile


RE: Program Partnerski platfromy sprzedażowej ! Taaaaka kasa - niewiemocochodzi - 20-06-2016 10:03

Fantastyczny użytkownik, laikowi wytłumaczył wszystko jak trzeba Big Grin
Jeszcze raz ogromne DZIĘKUJĘ! Smile


RE: Program Partnerski platfromy sprzedażowej ! Taaaaka kasa - adik7276 - 23-06-2016 00:56

Zawsze do usług Smile


RE: EPN.Bz program partnerski Aliexpress - adik7276 - 17-07-2016 02:43

Up !