Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rejestracja Dla Posiadaczy Karty Plus/Mixplus/Simplus Nawed do 3zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Rejestracja Dla Posiadaczy Karty Plus/Mixplus/Simplus Nawed do 3zł (/Temat-Rejestracja-Dla-Posiadaczy-Karty-Plus-Mixplus-Simplus-Nawed-do-3zl-13213)



Rejestracja Dla Posiadaczy Karty Plus/Mixplus/Simplus Nawed do 3zł - ~fataL - 08-09-2010 15:57

Oferta dla osób posiadających numery z sieci PLUS Dołączona grafika

Witam serdecznie ponownie.
Otwieram Ponownie rejestracje na stronie Poświęconej ESportowi. W mojej poprzedniej zbiórce [PATRZ] poleceń, wypłaciłem ponad 40 zł ! Teraz nieco zwiększyłem wynagrodzenie za rejestrację. Wygląda ona następująco:


1 rejestracja = 0,26 Zł
2 rejestracje = 0,64 Zł
3 rejestracje = 1,25 Zł
4 rejestracje = 2,00 ZŁ

1 osobą która założy 4 konta dostanie 3, 00 PLN!


Jak widać stawka rośnie w zależności od ilości założonych kont.

Rejestracja nie jest szczególnie skomplikowana,
dane mogą być nie do końca prawdziwe,
jedynie numer telefonu oraz mail muszą być zgodne z faktycznym


REJESTRACJA-http://cyberarena36i6.pl/rejestracja/88adfd101ba7d79f2eb3f4f116c51f72


Jak można przeczytać zaraz na początku rejestracji,
ważne jest podanie prawdziwego numeru komórkowego,
ponieważ na niego przyjdzie hasło potrzebne podczas logowania.


Dołączona grafika


UWAGA!
Rejestrować mogą się jedynie osoby podające numer z sieci PLUS. Numery z innych sieci nie będą brane pod uwagę.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika


Płacę na PP lub na rachunek bankowy.


Po poprawnym wprowadzeniu danych,
numeru telefonu oraz przepisaniu kodu, otrzymamy komunikat:
Dołączona grafika


UWAGA.
Przy tworzeniu wielu kont wymagane zmienne IP!!! Rejestrując więcej kont pamiętaj o używaniu mojego reflinka lub w odpowiednim polu wpisaniu mojego nicku- polecający skromniak


Od dnia dzisiejszego, do 14 września, w miarę możliwości proszę się logować na konto raz na 2 dni. Te kilka sekund co dwa dni poświęcone na logowanie nikogo nie zbawią. Pod koniec edycji, daję każdemu poleconemu +


Po zakończonej poprawnie rejestracji, proszę o podanie loginu oraz PP w komentarzu.