Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwanie na świadka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wezwanie na świadka (/Temat-Wezwanie-na-swiadka-132122)



Wezwanie na świadka - mordimer12 - 20-04-2016 11:59

Witam, dostałem wezwanie na policję jako świadek, w sprawie zawarcia przez jakas nieznajoma osobe na moje dane jakąś umowę, na mnie i 24 pozostałych osób. Sprawa toczy sie gdzieś na Lowinkach, nie wiem dokładnie o co chodzi i dopiero jutro sie dowiem gdyż mam dzis Kolokwium dlatego nie zdaze sie stawić. Postaram sie jeszcze dowiedziec w jakiej firmie ta umowa. Czy ktos inny ma tez taki przypadek? Rozważam rozne sytuacje i czy moglybyc to zwiazane z jakimis nieistniejącymi juz serwisami sub SMS. Pozdrawiam


RE: Wezwanie na świadka - szykiryki - 20-04-2016 12:06

To może być tak naprawde związane ze wszystkim... trudno gdybać.
Zależy czy chętnie i wszedzie zostawiasz swoje dane poufne?
Jakiś serwis internetowy? całkiem możliwe.

Powodzenia i daj znać, co to było Smile


RE: Wezwanie na świadka - Pepe37 - 21-04-2016 15:58

idż i się przekonaj

nie odpowiadaj na pytanie gdzie odpowiedź będzie stawiała Cię w czarnym świetle


RE: Wezwanie na świadka - mordimer12 - 24-04-2016 12:19

Jeśli chodzi o sprawę to chodziło o allegrowicza u którego kupiłem swój telefon. Okazało się, że typ brał telefony na fakeowe dane w salonie Play i sprzedawał je na allegro.


RE: Wezwanie na świadka - rachman - 24-04-2016 12:46

Fake dane? To skąd on brał tyle dowodów osobistych czy dokumentów... z tego co pamiętam to w salonie się pokazuje dowód a nawet przez net jak zamawia się to skan dowodu kurier woła do koperty. Niezły przekręt.


RE: Wezwanie na świadka - Majka - 24-04-2016 12:48

(24-04-2016 12:19)mordimer12 napisał(a):  Jeśli chodzi o sprawę to chodziło o allegrowicza u którego kupiłem swój telefon. Okazało się, że typ brał telefony na fakeowe dane w salonie Play i sprzedawał je na allegro.

"Problem" rozwiązany.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.